DANFLEX DISCOUNT De Soigneur Ajax 2 en de Seniores Het goedkoopste adres voor uw complete kantoorinrichting Van Boshuizenstr. 75 Amsterdam 020-442040/462434 DISCO Willy Albert! Jan en Wil Heil Amstelveenseweg 286 Telefoon 020-727842 Sigaretten, sigaren, tabak Voorverkoop Olympisch- en Ajax-Stadion Abonn. GVB Er is wederom aangaande Ajax 2 weinig nieuws te vermelden - zij het dan wel góed nieuws - want de Ajax- reserves kwamen de laatste weken slechts éénmaal voor de competitie in actie en dat tegen de FC Utrecht 2, 'ten huize' van de Stichteneren. Wat het binnenhalen van de punten be treft, ging de Ajax-ploeg niet zo erg optimistisch de Utrechtse weg op, gezien; in zijn totaliteit met Ajax 1 - het door blessures e.d. verkleinde aantal beschikbare krachten. Beluis teren wij hen die de wedstrijd zagen dan kan worden geconcludeerd dat wellicht juist daardoor de onzen, vooral vóór de rust een goede partij speelden, zich een veldmeerderheid wisten te veroveren, hetgeen o.a. re sulteerde in een 0-1 voorsprong via een door Edwin Godee genomen vrije schop. Na de hervatting nam de tegenstan der vaker het intiatief en dat Ajax in deze periode toch de volle winst wist te behouden kan mede voor een be langrijk deel worden toegeschreven aan het uitmuntende werk van de Ajax-doelman: Stanley Menzo. De voor 26 maart j.l. vastgestelde 'topper' Ajax 2-Feyenoord 2 ging niet door wegens afkeuring van het veld. Schakelen we van het gemengde 'hoofd': Ajax 2 en de Seniores over naar die Seniores dan was daar de 'Ajax-juichtoon' die daverde over het veld van tegenstander Rood-Wit A/2 op 27 maart 1983, toen het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Montfoort uit Utrecht, betekende: Ajax 3 kampioen! Tot degenen die kwamen feliciteren Waren o.a. van bestuurszijde secretaris Jan Westerik alsmede de commissaris voor het amateurvoetbal; Jan Neefjes. Gaarne voegen wij onze complimen ten bij de vele woorden van lof aan Nu 800 m2 showroom met het grootste assortiment Alles uit voorraad leverbaar Dagelijks van 9.00-18.00 uur ook zaterdags voor al uw grammofoonplaten, Hi-Fi- en stereo-installaties Osdorpplein 236 Telefoon 195262 21

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 23