-New-Stu/e SMIT E SPQRTPRLTZRN1 Ajax - Haarlem de laatste vijf keer Nassaukade 351 rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 wedstrijd weer, of het nu om een par tijtje kopspel op de training of om een topper tegen PSV gaat, altijd weer die verbeten wil om te winnen. Ook dat maakt Sören Lerby tot de goede aan voerder die hij is: kousen naar be neden, mouwen opgestroopt voor opgaand in de strijd! Sören Lerby zelf over 200 wedstrijden voor Ajax: 'Het doet me goed, het geeft me een gevoel van trots want die 200 wedstrijden bewijzen dat ik voor Ajax, de club waar ik'veel aan te danken heb, en waar ik van hou, óók belangrijk ben geweest, dat ik voor Ajax waarde heb gehad en hopelijk nog zal hebben! In al die jaren ben ik natuurlijk Ajacied geworden. Al mijn vrienden en kennissen zijn Ajacied dus is het logisch dat Ajax een plaats heeft in mijn hart!' Sören Lerby, bijna 25 jaar oud en 200 competitiewedstrijden voor Ajax. Er kunnen er nog 200 bij! Van de laatste vijf afleveringen Ajax- Haarlem is er één die een bijzondere betekenis heeft gekregen. Vorig sei zoen, om precies te zijn op 6 decem ber 1981, waren 24.000 toeschou wers getuige van de rentree van Johan Cruijff op de Nederlandse voetbalvelden. Na vele spekulaties over een al dan niet hernieuwd op treden in het Ajax-shirt was het op die grijze wintermiddag dan zover: Cruijff was terug in De Meer! Het was de meester zelf die met een fabelachtige treffer de score open brak in een wedstrijd waar overigens een hoofdrol was weggelegd voor de hele Haarlem-ploeg. De Roodbroe- ken gaven schitterend, positief te genspel, hadden hun kansen en ver gaarden in de schaduw van Cruijff veel goodwill. Maar alle ogen waren toch vooral ge richt op de Nummer Veertien. De vele sceptici, die de waarde van Cruijff voor het jonge Ajax-elftal niet zo Amsterdam Telefoon 020-129954 18

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 20