La Perche d'Or GARAGE "VEL0CE" bar-bistro VOOR IV en >7' HYunoni Klaprozenweg 11-13 Tel. 020 -32 35 28 3$crrrzc&- nm Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur uitgespeelde doelpunten. Het venijn zat hem dus in de defensie maar kille cijfers bepalen nu eenmaal het beeld van een wedstrijd en de 5-5 uitslag zal nog heel lang bij velen blijven hangen. Ook na deze happening gaat het voetballeven gewoon door en staat vandaag Haarlem in het veld. Een tegenstander die onmid dellijk herinneringen oproept naar het heroptreden van Johan Cruijff en de daarbij behorende schitterende goal over doelman Metgod. Dat waren ook momenten die men niet snel zal vergeten en zo zit het voetbal vol met schitterende akties die men niet genoeg kan terugzien. Het publiek moet daarvan genieten zoals het ook op zich genoten zal hebben van de strijd tegen Groningen. De Ajax-aanhang had het graag iets anders gezien maar voor het voetbal was het natuurlijk pure reclame hoe een wedstrijd gespeeld moet worden. Nu kan men dat natuurlijk niet van iedere ploeg iedere week verwachten. Het voetbal kent ook z'n beperkingen-en een 5-5 uitslag komt nu niet iedere week in het betaalde voetbal voor. Zeker bij Ajax zal heel ver terug moeten worden gegaan in de tijd om een dergelijke uitslag in de annalen tegen te komen. Op zich is tien goals in één wedstrijd al iets opmerkelijks maar dat komt meer voor dan een 5-5 verdeling. En zo is de tweede helft van de competitie nog maar nauwelijks begonnen of de eerste sensatie is al binnen. Er zullen er zeker nog wel meer volgen naarmate de competitie vordert. Ook Feyenoord en PSV (vandaag tegen elkaar in Rotterdam) zullen het zeker niet kado krijgen. Ajax ontmoet beide teams nog in Amsterdam maar alle andere wedstrijden zijn minstens zo belangrijk. Het zijn de punten die het hem doen en die moeten simpelweg binnengehaald worden. Tegen wie ook. Vertrouwen heb ben in de ploeg die toch bewezen heeft tot veel in staat te zijn is toch op z'n plaats. Tijn Middendorp 8

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 10