-Jlfetv-Sfff/e SMIT V SPORTPRIJZEN1 Eef Melgers rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 via Ajax, Haarlem en Telstar bij FC Den Haag Tien jaar oud was 'Eeffie' Melgers toen hij in de pupillen van Ajax kwam voetballen. In de acht volgende jaren doorliep hij alle jeugdelftallen maar in 1974, in een periode dat Ajax over liep van gelouterde internationals als Krol, Suurbier, Hulshoff, Mühren, Haan en Rep, zag Melgers voor hem zelf geen toekomst in De Meer. Hij probeerde via een andere weg aan de slag te komen in het betaalde voetbal en dat lukte hem bij Haarlem waar hij eerst een jaar in de jeugd speelde voor Barry Hughes hem bij de A-se- lectie trok. Een zeer begaafde voetballer kan Melgers misschien niet genoemd worden maar zeven jaar betaald voet bal bewijst dat er - gelukkig - ook plaats is voor karakterjongens onder de voetbalzon. Zowel bij Haarlem als later bij Telstar was Eef een bijzonder gewaardeerde krachten natuurlijk is zijn technische en tactische bagage in de loop der jaren stevig uitgebreid. Bij het jonge FC Den Haag doet zich nu plotseling de situatie voor dat Mel gers (26) door zijn routine één van de steunpilaren van het elftal is! Melgers zelf vertelt hoe hij aan het begin van dit seizoen bij FC Den Haag terecht kwam: 'Vorig jaar speelde ik naar tevredenheid bij Telstar maar trainer Joop Brand wilde zoals hij het noemde 'een andere weg inslaan'. Het kwam er eigenlijk op neer dat hij me niet meer nodig had. Na overleg met het Telstar-bestuur kwam ik overeen dat ik vooreen heel beschei den bedrag van club mocht veran deren. Ik ben toen zelf op zoek ge gaan; eerst was er contact met Spar ta (Hughes!) en Excelsior maar het werd uiteindelijk FC Den Haag. Voor de zekerheid had ik al overschrijving naar de hoofdklasser DWV aange- Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 20