La Perche d'Or bar-bistro ACTIVO AMSTERDAM 1 GLASHANDEL Dag en nacht glasalarm Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur maar in het eerste van Sparta kom ik vanzelfsprekend niet onder een portie verdedigend werk uit. De eerste wedstrijden dit seizoen speelde ik rechts op het middenveld maar tegen Fortuna Sittard schoof Louis van Gaal terug naar de verdediging en kwam ik op mijn favoriete positie, centraal op het middenveld terecht.' Studie Het scheelde weinig of Edwin was vorig seizoen met Jong Oranje meegereisd naar het fameuze toernooi in Toulon maar een belangrijke periode in zijn studie fysiotherapie stond interlandervaring in de weg. Olde Riekerink: 'Het belang van mijn studie besef ik terdege maar toch speet het me enorm dat ik niet mee kon naar Toulon. In stilte heb ik nog gehoopt dat ik gekozen zou worden voor Jong Oranje dat pas geleden in IJsland speelde. Het mocht niet zo zijn maar wie weet in de toekomst Edwin Olde Riekerink raakt niet in paniek van de mindere resultaten die Sparta in de eerste vier competitiewedstrijden behaalde: 'Het gaat nog niet zo denderend maar ik ben er van overtuigd dat de goede resultaten wel komen. De nederlaag tegen Helmond Sport kwam natuurlijk hard aan. Dat verlies was volgens mij mede te wijten aan onbewuste onderschatting. Onvergeeflijk natuurlijk. Nu wordt de wedstrijd van woensdag tegen Go Ahead Eagles (inmiddels gespeeld, red.) dub bel belangrijk. De druk is groot want mochten we verliezen, wat ik niet verwacht, dan gaan we met twee punten uit vijf wedstrijden naar Ajax en dat het tegen Ajax zwaar wordt is niets nieuws. Daarbij komt dan wanneer je eenmaal in de hoek zit waar de klappen vallen je er maar moeilijk uitkomt.' Niet kansloos Kansloos acht de zelfbewuste Olde Riekerink zich tegen Ajax toch niet, de verlie- zersrol is hem duidelijk niet op het lijf geschreven. Hij hoopt zelfs dat Johan Cruijff meespeelt: 'Want dan krijg je zelf ook meer ruimte en kan je laten zien wat je in huis hebt.' Een gelijkspel ziet het ambitieuze Sparta-talent wel zitten. 50 jaar ervaring NU GEBELD, DIREKT HERSTELD Ook voor al uw glasverzekeringen Fannius Scholtenstraat 54-56, 1051 GA Amsterdam Telefoon 86 02 28, na 18.00 uur 03465-64554 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 9