uuim Kon A)ax-Celtic Lozano Sterrenslag coffee/hop o vtfy dome/tic ond /ocioble ploce open: every day from 8.00 till midnight Toegang tot deze wedstrijd, die op 29 september 1982, aanvang 20.15 uur in het Olympisch Stadion, wordt ge speeld. Houdefs van diploma's werkende le den, donateurs, juniores A, B, C, en pupillen kunnen op vertoon van hun diploma plaatsnemen in vak A-B. Houders van seizoenkaarten vak A, B, C, D, K, L en M hebben op vertoon van hun seizoenkaart toegang tot vak P- Q. Houders van seizoenkaarten staan- tribune hebben op vertoon van hun seizoenkaart toegang tot vak S. Houders van dames- en kinderkaar- ten kunnen, zolang de voorraad strekt, op de administratie een toe gangskaart voor vak A-B kopen, aan gezien hun diploma geen recht van toegang geeft voor Europa Cup-wed- strijden. Voor deze wedstrijd is de Ajax-par- keerkaart geldig. Ten overvloede vermelden wij dat houders van gereserveerde plaatsen hun plaats op de Marathontribune NIET kunnen innemen aangezien de gereserveerde plaats alleen geldt bij competitiewedstrijden. Toegangsprijzen Ere-en Marathontribune ƒ40, Paddock en Parterre 30, lering ƒ22,50 2e ring 15, Staan 10, Guy Thys, de Belgische bonscoach hoopt nog steeds eens gebruik te kunnen maken van de onmiskenbare talenten van de Anderlecht-speler Juan Lozano. Lozano, die in België geboren werd maar de Spaanse na tionaliteit bezit probeerde al vóór het WK in Spanje naturalisatie te verkrij gen. Dat mislukte toen maar nu streeft de begaafde middenvelder er naar om zich vóór de Eurbpese kam pioenschappen in Frankrijk 1984 Belg te mogen noemen. Naast de 22 spelers die Italië zelf meenam naar het WK in Spanje spe len er op het Appenijns schiereiland nog eens 18 buitenlandse voetballers die er afgelopen zomer in Spanje bij waren. Een groep uit de vele illustere namen: Paulo-Roberto Falcao (Roma), Daniel Passarella en Daniel Bertoni (beide Fiorentina), Zbigniew Boniek en Michel Platini (beide Ju- ventus), Trevor Francis (Sampdoria), Ramon Diaz (Napoli), Ivica Surjak (Udinese), Hansi Müller (Inter) en Walter Schachner (Cesena). llnnatu/ztraot 83 1093 EK - om/ttrdom telefoon 020-92 60 24 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 15