uiim Kon coffee/hop Gall Gall-actie: Vüif gulden extra voor uw kaart! Ajax 2 o very dome/tic ond /ocioble ploce open: evtry doy from 8.QO till midnight Onze sponsor, wijngroothandel Gall Gall, die meer dan honderd vestigingen in heel Nederland exploiteert, verleend in de week van 6 t/m 11 september vijf gulden korting bij aankoop van 30,-aan drankwaren bij Gall Gall bij inlevering van uw toegangsbewijs van de wedstrijd Ajax-NAC of op vertoon van uw Ajax- seizoenkaart 1982-1983. Prijswinnaars De prijswinnaars van de in de afgelopen maanden door Gall Gall met groot succes gevoerde Ajax-seizoenkaartenactie zijn: A. v. d. Horst, Uithoorn; W. v. d. Ancker, Blaricum; W. Gerritsen, Laren; H. Lodewijks, Amsterdam; J. Nolting, Amsterdam; A. v. d. Heerik, Naarden; P. de Lange, Landsmeer en J. Breebaart, Bennebroek. In de vorige uitgave van het program mablad repten wij over een pittig oefenprogramma van ons tweede elf tal en noemden daarbij speciaal twee toernooien waaraan onze reserves zouden deelnemen en wel in Monta- taire (Frankrijk) en het bekende jaar lijkse evenement bij DE SPARTAAN, met name de strijd om de Zilveren WESTERKERK. Om in Frankrijk te beginnen, daar was de eerste wedstrijd tegen Paris St. Germain. Onder slechte arbitrage werd lang tegen een 1-0 achterstand aangekeken, maar gelukkig slaagde zeer kort voor het einde Godee voor de gelijkmaker (1-1). De ontmoeting tegen Valencia 2 (full profs) is wel de mooiste van het ge hele toernooi geworden, zó mooi, dat het publiek regelmatig de handen op elkaar bracht en luide bijval toonde voor ons spel. Uitslag: 7-1 voor Ajax. Dat bracht ons in de finale tegen Lille-Olympique. Een zeer moeilijke wedstrijd. Door John Bosman kwa men we in de eerste helft aan de lei ding, maar daarna kwam onze oppo nent zó opzetten, dat we met de rug tegen de muur stonden. In deze pe riode was het Stanley Menzo die de 1-0 voorsprong voor zijn elftal be hield. Direct na de hervatting viel dan toch de gelijkmaker, waarmede de spanning nog verder steeg totdat Dennis van Wijk een tweede doelpunt linnoeu/ztroot 83 1093 EK - om/ttrdoffl telefoon 020 92 60 24 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 15