La Perche d'Or JULIANAS bar-bistro DISCOTHEEK Supportersclub organiseert onder het HILTON HOTEL Amsterdam Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur van alles gebeuren en het siert de ploeg alleen maar dat het letterlijk tot de allerlaatste minuut doorgaat voor een zo goed mogelijk resultaat. Vele goals, en zeker niet alleen die van Ajax, komen gelukkig tot stand. Bij alle wedstrijden en bij alle ploegen. Het geluk is helemaal biet alleen weggelegd voor Ajax. Bijna in tegendeel. Bij diegrote blessuregolf in het vorig seizoen kan,toch moeilijk gespro ken worden van geluk. Maar hoe dan ook, het elftal ziet kans de race om de landstitel lang vol te houden met op dit moment de beste papieren voor de hoogste plaats. Het tweede elftal van Ajax alsmede de verschillende jeugdselek- ties hebben de titel reeds op zak zodat nu al gesproken kan worden van een sportief goed seizoen. Het volgend seizoen wacht ons in ieder geval Europees voetbal. Iets om reikhalzend naar uit te kijken al lijkt het nog ver weg. De Ajaxploeg kent veel perspectief en het zal interessant zijn te zien hoever men internationaal is. Vooralsnog worden het spannende weken Tijn Middendorp De supportersclub organiseert een busreis naar Kerkrade voor de wedstrijd Roda JC-Ajax op zondag 9 mei a.s. Vertrek van de bus is 10.00 uur vanaf het Ajax-stadion en 10.30 uur Hilversum. De busprijs bedraagt 29,per persoon. U kunt ook gebruik maken van de groepskaart 5 personen voor 125, Te verkrijgen bij sigarenmagazijn J. Slauerhof, Middenweg 400, Amsterdam en bij sigarenmagazijn G. Hulscher, Halvemaansteeg 21, Amsterdam. Na 19.00 uur kunt u ook telefonisch reserveren onder nummer 02159-15699, mevrouw A. van Welie. Wij gaan ook naar de vriendschappelijke wedstrijd Nat-Team-België-Ajax in Brussel op woensdag 2 juni a.s. Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij bovenstaande adressen. Geopend ieder avond vanaf 10 uur behalve 's maandags 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 8