%/tm tyeóreuurft Karakteristiek beeld uit Ajax-FC Den Haag (9-1). De breedgeschouderde routinier Aad Mansveld wordt door lichtgewicht Jesper Olsen de verkeerde kant opgestuurd. Ondertussen verzint Jesper alweer een nieuwe list en nooit onvoldoendes scorend draait hij al vele, vele jaren in het eredivisiecircus mee. Roelf-Jan Tiktak lijkt kwa postuur wat op Advocaat. Hij speelt met opoffering van zijn eigen talenten in dienst van de ploeg. Voorhoede Op rechts of in de spits speelt ene Van der Gijp, René. Een talent om van te watertanden Mits in vorm. Hij is snel, technisch bijzonder goed en daarbij nog doelgericht! Omdat Van der Gijp weinig of niet verdedigd staat hij altijd op scherp en is daardoor levensgevaarlijk. Typisch een speler die juist tegen Ajax kan uitblinken. David Loggie. Hij mag meedoen na zijn schorsing van zes wedstrijden en het zit erin dat hij Ronald Lengkeek (21) van de spitspositie verdrijft. Loggie (24) is nog steeds topscorer van Sparta en heel belangrijk in Sparta's speelwijze. Linksbuiten speelde Geert Meyer (30) al bij FC Amsterdam, Ajax en Bristol en ook bij Sparta bezet hij deze positie. Wisselspelers Als remplaganten heeft Barry Hughes de beschikking over de veel spelende Wouter Holverda (23), verdediger Ron van de Berg (21), Edwin Olde Riekerink (21 (eert talent dat iets weg heeft van René van der Gijp), Robert Verbeek (20) en reserve doelman Bernard Heuser. De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 5