AJAX-SPARTA Enige tijd geleden voorspelde Piet Keizer in een Nederlands voetbaltijdschrift dat Sparta in de tweede helft van de competitie heel wat minder punten zou gaan halen dan in het gedeelte daarvoor. Keizer lijkt het gelijk aan zijn zijde te krijgen want voor de winterstop lag Sparta slechts twee pünten achterop Ajax, nu zijn dat er twaalf! De Kasteel-club draait heel wat minder soepel dan voorheen. Niettemin is er hedenavond sprake van een topper. Alleen om historische reden al èn om het feit dat Ajax het de laatste jaren in De Meer altijd moeilijk had tegen Sparta. Sparta, dat door de terugkeer van de gevaarlijke spits David Loggie weer op volle oorlogssterkte kan aantreden, heeft een bijzonder zware voetbalweek achter de rug. Na de thuiswedstrijd tegen De Graafschap (4-0) volgde woensdag de eerste halve finale tegen AZ '67 en zondag het duel tegen Roda JC. Het is de vraag of drie wedstrijden in een week zelfs voor het Brits ingestelde Sparta niet teveel van het goede is. Nu reeds is bekend geworden dat Kurt Under Ajax aan het eind van het seizoen gaat verlaten. Het gescheiden leven van zijn gezin is een te grote opoffering en daarom keert hij over enkele maanden terug naar vrouw en kinderen in het Zwitserse Bern. Hopelijk heeft hij genoeg taktische tips kunnen overbrengen aan - bijvoorbeeld - Jesper Olsen (I) in het ene seizoen dat 'vader' Linder in De Meer werkzaam is geweest Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio 'THE SMOKINGS'voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 3