Ajax-PSV «l|M BEL BIJL! Antognoni Bouwbedrijf Midreth bv Scorelijst Zondag 18 april 1982 14.30 uur Olympisch Stadion Houders van diploma's en seizoen kaarten met gereserveerde plaatsen Ajax-Stadion, kunnen plaatsnemen op hun gereserveerde plaats in vak C van de Marathontribune. Houders van diploma's werkende le den, buitengewone leden, dames- en kinderkaarten behorende bij diplo ma's werkende leden, of buitenge wone leden, alsmede de houders van juniores-diploma's kunnen plaats nemen op de eerste zes rijen van vak C van de marathontribune. Houders van diploma's Donateurs (zonder gereserveerde plaats) dames- en kinderkaarten behorende bij het Donateursdiploma (zonder gereserveerde plaats) alsmede hou ders van seizoenkaarten vak B/C, vak K en vak L, kunnen plaatsnemen in vak D van de Marathontribune. Houders van seizoenkaarten staan- tribune kunnen plaatsnemen in vak S van de staantribune. Houders van seizoenkaarten vak A, D en M kunnen plaatsnemen in vak Q. Op zondag 28 maart speelde Gian- carlo Antognoni na zijn zware hoofd blessure voor het eerst weer een vol ledige wedstrijd voor Fiorentina. Dat was 'uit' tegen Genoa, dezelfde club waartegen hij vier maanden eerder de blessure had opgelopen. Toen trof Genoa-doelman Silvano Martina de Fiorentina-spelmaker bij een onge- kontroleerde aktie met de knie tegen de slaap. Antognoni verkeerde korte tijd in levensgevaar en voor zijn car rière werd gevreesd. Voor de wedstrijd omhelsden Marti na en Antognoni elkaar in het uitver kochte Genoa-stadion en na de wed strijd was het: 'tot morgen bij het proces'. Maandag moest Martina namelijk in Florence voor de rechter verschijnen, waar hij moest terecht staan voor ge weldpleging in het geval Antognoni. De sportieve Antognoni verdedigde Martina en verklaarde dat Martina's overtreding niet met opzet gebeurde. Groot Mijdrechtstraat 11 - Postbus 112 3640 AC Mijdrecht Tel.: 02979-1928 Telex: 18371 MidreNL Doelpunten Kieft 24 Vanenburg 11 Olsen 10 Schoenaker 9 Ling 8 Cruijff 6 Lerby 5 Molenaar 5 Rijkaard 4 Boeve 2 Hamberg 2 Ophof 1 Silooy 1 Assist Olsen 14 Ling 11 Lerby 9 Cruijff 9 Schoenaker 4 Vanenburg 4 Rijkaard 3 Jansen 2 Kieft 2 Ophof 2 Molenaar 2 Boeve 1 Wiggemansen 1 voor loodgieterswerken sanitair dakbedekkingen rioolontstoppen en reinigen onderhoud gasapparatuur vakbekwame snelle service C. N. Bijl Loodgieters Tel. 107853 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 17