VOORBEELD...!! Johan Cruijff op weg naar zijn fantastische doelpunt tegen MVV. MVV-verdedigers Noud Janssen en Johan Dijkstra zijn al geklopt, de rest van de Maastrichtse defensie zal volgen: 2-0 Niet ontkend kan worden dat de sportieve verhoudingen aan de top van de eredivisie weer enigszins zijn genivelleerd. Juist op momenten dat het niet wordt verwacht leidt ook de concurentie verlies en wanneer Ajax dan de punten wel binnenhaalt is het logische gevolg enige stappen voorwaarts naar de hoogste positie. Al heel lang liggen de krachten van de verschillende topclubs dicht bij elkaar. Iedere week kan de situatie zich wijzigen. Vooral in de periode dat de beslissingen gaan vallen ontstaan altijd weer onverwachte wendingen waardoor het erg lang heel spannend kan zijn. Ook deze competitie zal zeker niet als een nachtkaars uitgaan. Zeker door de nieuwe impulsen welke Ajax aan dit voetbal seizoen heeft gegeven mag toch zeker verwacht worden dat de competitie lang zaam groeit naar een climax waaruit de landskampioen naar voren moet komen. Al lang wordt PSV beschouwd als de gedoodverfde nummer één op de eindlijst maar na afgelopen zondag zal dit optimisme wel enigszins getemperd zijn. Ande ren zitten zeker niet stil om ook erg hoog te eindigen terwijl de topclubs elkaar dit seizoen nog wel tegenkomen. Ook Ajax zal niet nalaten alles in het werk te stellen de titel te pakken en gezien de jongste ontwikkelingen van het elftal mag verwacht worden dat de ploeg heel ver kan komen. Toch is de weg naar de finish nog erg lang en staan zware wedstrijden op het programma. Iedere week zal het moeilijker worden de volle winst te behalen en wanneer men dan bedenkt dat het elftal voor De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 5