La Perche d'Or JULIANAS bar-bistro DISCOTHEEK Ruben Paz Jean-Pierre Tokoto onder het HILTON HOTEL Amsterdam Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur aan. En toen ik jong was hoorde Ajax tot mijn favoriete clubs. Om tegen mijn vriend Jesper Olsen te spelen is natuurlijk ook geweldig. Dat ik nu als tegenstander tegenover hem sta is een extra motivatie voor me'. Dick Schoenaker is terug op zijn stek. Na en kele wedstrijden als rechtsachter te hebben gespeeld kan Dickie zich nu weer uitleven als kilometervreter op het middenveld. Niet in het minst tot zijn eigen blijdschap. Ruben Paz, één van de grotere ster ren van het Urugees nationale elftal dat in 1981 de zogenaamde 'Mini WK' won, is gekontrakteerd door het Bra ziliaanse Porto Alegre. Vijfhonderd duizend dollar moest Porto Alegre overmaken aan Penarol voor welke club Paz tot het eind van het seizoen blijft uitkomen. Van de voetbalselektie van Kame roen, dat deelneemt aan de WK in Spanje, is niet zoveel bekend. Meest in het oog springende speler is de voor het Franse Bastian uitkomende Roger Milla. In zijn eentje krijgt Milla meer publiciteit dan het hele elftal van Kameroen tezamen. Een andere belangrijke speler wordt vaak over het hoofd gezien. Dat is de 33-jarige Jean-Pierre Tokoto. Aan het eind van de jaren zestig speelde hij bij Olympique Marseille al samen met sterren als Josip Skoblar en Roger Magnusson. Via Bordeaux en Paris St. Germain kwam Tokoto in de States terecht waar hij het vorige sei zoen uitkwam voor Jacksonville. Geopend ieder avond vanaf 10 uur behalve 's maandags 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1982 | | pagina 8