La Perche d'Or JULIANAS bar-bistro DISCOTHEEK Ajax 2 Luis Pereira 'Orlando' onder het HILTON HOTEL Amsterdam Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur Ondanks de overwinning op SVV 2 kan niet gezegd worden dat AJAX 2 qua spel het juiste rytme al te pakken heeft. De wedstrijd tegen de Schiedammers kon maar matig bekoren. Het begon aardig; beide partijen probeerden behoorlijk voetbal te spelen, doch dat duurde niet lang. In een periode dat de gasten zelfs aardig opdrongen, scoorde Paul van Eijk uiteen wat paniekerige situatie voor de Schiedamse veste (1-0). Maar nog vóór de pauze zou het gelijk zijn door een fout van de Ajax-doelman. De tweede helft bracht niet veel verbetering. Tot opluchting van hen binnen de krijtlijnen en die op de tribune was het Rini van Roon die de winnende goal produceerde. Aldus ontlenen wij aan het verslag van Mike Croonenberg. De oorspronkelijk voor 3 Oktober vastgestelde wedstrijd tegen Heerenveen 2 - in de Friese dreven - werd verschoven naar 29 September jl. Dat was ook de dag van Tottenham Hotspur-Ajax, hetgeen betekende dat de nodige reserves voor de strijd in Londen werden opgeroepen en derhalve een niet volledig Ajax 2 moest aantreden. Mede door meer physieke kracht bij de thuisclub leidde dit tot een 5-2 nederlaag der Ajacieden. Helaas Mart. J. W. Middendorp Luis Pereira Orlando' is de nieuwe libero van de Italiaanse club Udinese. Hij ziet er uit als de filmheld Sandokan maar in tegenstelling tot de bebaarde piraat neemt Orlando zijn komplete familie mee op zijn buitenlandse avonturen. Uit Brazilië, waar hij voor Vasco da Gama (ook al een avonturier) uitkwam, sleepte hij niet alleen zijn vrouw en hun drie kinderen mee maar ook zijn ouders, een oom en een kinderverzorgster maakten de reis over de Oceaan. Dat alles vond Orlando nodig om zich zo beter te kunnen aanpassen aan het leven in Europa. Geopend ieder avond vanaf 10 uur behalve 's maandags 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 8