Clubhuis Ajax Voorland Southampton Disposables pi I Gebr. van Hoogstraten bv AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever ƒ.1,40, frisdranken vanaf 1,belegde broodjes vanaf 1,50 Uw gastheren CAREL EN TOM KAMLAG Telefoon 935133 te bepalen wie dat is en als het spel eerlijk gespeeld wordt zal ik geen moeilijk heden maken.' Drie doelpunten 'Toch had ik nadat ik uit tegen FC Twente als invaller gescoord had goede hoop op een plaats in de basis tegen De Graafschap. Dat ik weer op de reservebank kon gaan zitten was wel een teleurstelling voor me. Maar ja, dat ben je snel vergeten wanneer je dan als invaller toch weer twee keer scoort! Goed voor je zelfvertrou wen en goed voor de vorm.' 'Dat we vandaag verzwakt zijn door het ontbreken van Peter Houtman en Jan van Dijk is een duidelijke zaak al wil ik daar niet de konklusie aan verbinden dat we bij voorbaat kansloos zijn tegen Ajax.' Gedisciplineerder 'We pakken dit seizoen meer punten omdat we gedisciplineerder voetballen dan vorig jaar en ook door de eredivisie-ervaring die we toen hebben opgedaan. Het pech-voetbal van vorig jaar is eindelijk afgelopen. Negen jaar is Eddie Bakker nu weg uit Amsterdam maar enige last van heimwee is hem vreemd. In het Groningse Winsum voelt hij zich met zijn - Amsterdamse vrouw - Obby en de kinderen Petra (3V2en Paul (V2) uitstekend op zijn gemak. Bakker: 'Alleen met de Kerst en Oud en Nieuw komen we nog wel eens in Amsterdam om de familie op te zoeken. Een echte band met Amsterdam heb ik toch niet meer na al die jaren dus een grote drang om terug te gaan is er niet. Ook al omdat ik het hier uitstekend naar mijn zin heb.' Voor het tweede achtereenvolgende jaar heeft de Engelse eerste divisieclub Southampton - waarin onder meer Kevin Keegan, Mick Channon en Alan Ball uitkomen - het meeste seizoenkaarten verkocht. De penningmeester van Southampton ontving het lieve sommetje van 950.000 Pond aan revenuën van de seizoenkaartenverkoop! Een goede gedeelde tweede plaats is er voor Tottenham Hotspur en kampioen Aston Villa die elk voor 750.000 Pond aan seizoenkaarten verkochten. Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7