Kijkt u eens goed naar deze foto en zie hoe stijl, souplesse en koncentratie zijn verenigd in deze wonderschone aktie van Frank Rijkaard die Ajax het derde doelpunt uit de wedstrijd tegen PEC Zwolle oplevert. van het elftal. Wanders onderscheidt zich in positieve zin als een van de opval lendste spelers die behalve een harde werker, ook handig aan de bal is en een goed overzicht bezit. Hij lijkt de aangewezen man om in de toekomst wat rust op het Graafschap-middenveld te brengen. Ben Hulshoff, de oud-NEC speler die de spits positie bekleedt en vooral gevaarlijk wordt als hij in alle rust kan aanleggen voor een vrije trap op de rand van het strafschopgebied zal er waarschijnlijk tegen Ajax niet bij zijn vanwege een derde gele kaart, opgelopen tegen FC Twente. Mocht de Amsterdammer Rob de Kip hersteld zijn van zijn kwetsuren dan lijkt hij de juiste persoon om de opengevallen plaats in te nemen. Het liefst beweegt hij zich wat achter de voorste lijn om vandaar met zijn goede traptechniek en overzicht anderen in stelling te brengen. Op de linkervleugel zal trainer Ruygrok waarschijnlijk weer gokken op de snelheid van de jonge Frank Delleman die echter in de eerste kompetitiewedstrijden een te gemakkelijke prooi was voor zijn meer ervaren tegenstanders. De vorig jaar bij Ruygrok wat in ongenade gevallen Joop Koenders staat te trappelen van onge duld om zijn plaats over te nemen. Overige selektieleden zijn reservedoelman Bert Boes, ex FC Twentespeler Roel Brinks en Marcel Kreileman. Tot zover een vluchtige beschouwing van de kleine selektie die De Graafschap trainer Huib Ruygrok tot zijn beschikking heeft. Naast hem op de bank zit als assistent-coach echter ene Guus Hiddink en mocht de nood aan de man komen dan zal deze ervaren rot, die afgelopen seizoen een punt achter zijn fraaie karriere zette, vast niet te beroerd zijn ook in het veld al zijn routine aan te wenden om het Graafschap-schip door de woelige eredivisiewateren te loodsen. De HAARVERZORGER van bekende personalities Internationaal prijswinnaar met allround Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 medewerkers Voorverkoop Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 5