AJAX - DE GRAAFSCHAP Kenmerkend beeld uit de wedstrijd Ajax-Feyenoord van dit seizoen. Ajax' nummer 8, Edo Ophot, loopt zich letterlijk te pletter op de Feyenoord-muur die is opgetrokken uit de volgende elementen, v.l.n.r.: Stanley Brard, Ivan Nielsen, Wim van Hanegem en liggend André Stafleu. Op de achtergrond Peter Boeve en Jupp Kaczor. Ajax-De Graafschap. Ofwel de topploeg uit Amsterdam tegen de promovendus uit de eerste divisie; een wedstrijd waarbij maar weinigen zullen schromen om een ééntje op hun toto-formulier aan te kruisen. Het open vizier waarmee De Graafschap-trainer Huib Ruygrok zegt zijn tegen standers te willen bestrijden zou wel eens borg kunnen staan voor een swingende Ajax-show, waarin de mixture van samba- en rock 'n rollvoetbal de toeschouwers een aangename zondagmiddag kan bezorgen. Vooral in de eerste helft van de wedstrijd tegen PEC Zwolle, vorige week in De Meer, was te genieten van wervelend voetbal waarin Zuid-Amerikaans raffine ment en Europese efficiency op uitstekende wijze gekoppeld werden. Speelt Ajax inderdaad met dezelfde spirit als afgelopen zondag dan moet er aan De Graaf schap weinig overlevingskansen worden toegedacht. Maar behoedzaamheid is op zijn plaats. Regelmatige bezoekers van voetbalwedstrijden weten onderhand hoe raar een balletje kan rollen. Juist de wat tegenvallende uitslagenreeks van de Doetinchemmers tot nu toe kan leiden tot een plotselinge krachtenbundeling waarbij de spelers boven hun normale niveau uitstijgen. Dat de naam Ajax daarbij nog voor extra inspiratie zal zorgen behoeft geen betoog. Optimisme met een voorzichtig randje is het parool! De speelstijl van De Graafschap werd de afgelopen weken gekenmerkt door een Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio THE SMOKINGS'voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 3