in jullie prima sportkledingvan Ie coq sportif Johnnie Holshuijsen: 'Het is fijn om weer te voetballen!' 0 De negentienjarige Johnnie Holshuijsen vormt samen met spits Peter van der Hengst de Ajax-inbreng in het elftal van PEC Zwolle. Johnnie is Ajacied in hart en nieren - hij voetbalde vanaf zijn negende jaar bij de Meerclub - en werd dit seizoen op uitleenbasis aan de selektie van PEC-trainer Fritz Korbach toege voegd. Een gekompliceerde enkelbreuk belette hem het vorig seizoen in aktie te komen voor Ajax. De artsen voorspelden hem zelfs een nog langere herstelperiode, maar door samen met Ajax-fysiotherapeut Rob Nolet keihard aan de revalidatie te werken anticipeerde hij die verwachtingen ruimschoots. Als je Johnnie diep in zijn hart kijkt was hij liever bij Ajax gebleven om bij 'zijn' club op een kans te wachten. Door een goed seizoen bij PEC Zwolle te spelen' hoopt hij zich weer in de kijker van Ajax' technische leiding te voetballen. Niet dat de UEFA-jeugdinternational het niet naar zijn zin heeft in Zwolle. Holshuijsen: 'Het bevalt me hier uitste kend, ik geloof dat ik het niet beter had kunnen treffen. Ik heb wel moeten afzien hoor. Je moet na een paar jaar van stil stand toch weer helemaal wennen aan het ritme van harde trainingen en wed strijden. Reken maar dat Fritz Korbach ons heeft aangepakt. Alle oefenwed strijden heb ik meegedaan. Tegen De Graafschap, vorige week, stond ik ook in de basis. Jammer genoeg kon ik de wed strijd niet uitspelen. In de tweede helft kreeg ik een trap van De Graafschap speler Robbie de Kip tegen mijn kuit. Natuurlijk wil ik er tegen Ajax graag bij zijn, ik hoop maar dat die blessure me geen parten speelt.' Succes Ajax 'Bij iedere thuiswedstrijd van Ajax worden twee voetballen vanaf het veld in het publiek geschoten' 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 9