La Perche d'Or bar-bistro Loten verkopers gevraagd! De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax Zeeburgia naar Ajax overstapte. Ik speelde twee proefwedstrijden en werd aange nomen. Ik was toen linksbinnen in eer vel heel oud systeem, maar dat veranderde snel. Als stopperspil kwam ik in de Betaalde Jeugd terecht. Daarmee werd ik kampioen van Nederland, onder andere met Johan Cruijff, Wim Suurbier, Arie van Eijden en Tonnie Fens. Ook in het UEFA-team en het militaire elftal speelde ik met getalenteerde leeftijdgenoten als Willy van der Kuijlen, Wimpie Jansen, Piet Schrijvers, Jan Mulder en Jan van Beveren.' In 1977 vertrok Hulshoff naar het Maastrichtse MVV dat toen in de eerste divisie voetbalde. Via de nakompetitie werd de eredivisie bereikt maar na het seizoen 1978-1979 stopte Barry definitief. 'Ik kreeg wat minder plezier in het voetballen,' vertelt Hulshoff, 'en toen ik van Bij de volgende thuiswedstrijd (30 augustus tegen De Graafschap) start AFC Ajax met een loterij t.b.v. de Ajax-jeugd, hiervoor heeft Ajax nog enige loten verkopers nodig. Als u morgen even de administratie belt 654440 of 946515 dan krijgt u alle inlichtingen. Fortuna Sittard een aanbod kreeg om daar als manager op te gaan treden kostte het weinig moeite om de knoop door te hakken. Als manager bij Fortuna kon ik niet helemaal mijn ei kwijt en het afgelopen seizoen heb ik vrijwillig scoutings- werk verricht voor MVV. Ik heb weerzin in het voetballen en ik krijg steeds meerde indruk dat ik toch te vroeg gestopt ben. Als ik een Rinus Israël zie, dan denk ik bij mezelf dat ik ook nog wel zou kunnen spelen. Niet meer op topniveau maar bijeen bescheiden eredivisieclub toch zeker wel. Van die knie heb ik geen last meer, ook dankzij een goede krachttraining en ik merk dat het plezier in het voetballen weer terugkomt. Ik speel nogal wat wedstrijden voor Oud-Ajax en de Oud-lnternatio- nals. Ach, wie weet, in elk geval wil ik als trainer aan de slag. Hoe en waar is van minder belang. Ik heb een half jaar de Belgische trainerscursus in Genk gevolgd en in januari volgend jaar ga ik daarmee door.' Uw gastheer en gastvrouw Bob en TH Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 8