Clubhuis Ajax Voorland Loterij Horecawedstrijden TJl/^\r^\fTT Disposables IV VI Gebr. van Hoogstraten bv AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie ƒ1,10, pils en jenever ƒ.1,40, frisdranken vanaf 1,belegde broodjes vanaf 1,50 Uw gastheren CAREL EN TOM KAMLAG Telefoon 935133 Vanaf de komende thuiswedstrijd, aanstaande zondag 23 augustus, tegen PEC-Zwolle, start Ajax met een secondenloterij. Hiervoor is toestemming ver kregen van B. en W. van Amsterdam. Voor de wedstrijd zijn lootjes te koop a 1 gulden per stuk. Hierop staat een nummer dat correspondeert met de seconden in de wedstrijd. Het eerste doelpunt dat gemaakt wordt in beide helften (of voor Ajax of van de tegenstander) geldt als winnend lot. De eerste drie minuten van elke helft tellen niet mee. De winnende seconde is die, waarin de scheidsrechter fluit voor de aftrap na het goedgekeurde doelpunt. Voor elke helft is een prijs van 250 gulden beschikbaar die direct na afloop bij de administratie wordt uitbetaald. Het bij houden van de juiste seconde wordt gecontroleerd door functionarissen van de politie. Deze loterij zal bij elke thuiswedstrijd worden gehouden. De baten van de loterij komen ten goede aan de Ajax-jeugd. Let zondag op de lotenver- kopers en waag een kans. Na het geslaagde experiment met voorwedstrijden tussen Horeca-elftallen voor de wedstrijd Ajax-NAC, het vorig seizoen, heeft Ajax besloten door te gaan met deze wedstrijden. De oproep die hiervoor geplaatst werd leverde een groot aantal gegadigden op. De eerste helft van het seizoen is inmiddels vrijwel volgeboekt. Vanavond kan het publiek getuige zijn van een wedstrijd tussen bar-dancing Club Mimi uit de Korte Leidsedwarsstraat en Café Burties dat gesitueerd is aan het Leidseplein. Het duel tussen Club Mimi en Café Burties begint vanavond om 18.15 uur. Het verdere prog ramma voor de Horeca-wedstrijden ziet er voorlopig als volgt uit: Zondag 23 augustus: Hoopman Bodega-Le Berry (De Meer, aanvang 12.45 uur). Zondag 30 augustus: De Pleisterplaats-De Pijp (De Meer, aanvang 12.45 uur). Zaterdag 26 september: Pinokkio-La Basille (De Meer, aanvang 17.45 uur). Er zijn nog enkele aanmeldingen mogelijk, via Inter Football te Amstelveen, telefoon 020-459900. Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7