Welkom m Namens het bestuur van de AFC AJAX, de trainers, medische staf en de spelers heet ik iedereen in het Olympisch Stadion van harte welkom, bij onze eerste thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Het wordt de spectaculaire start van een voor Ajax hoopvol seizoen. De wisselingen in de technische staf hebben rust gebracht in het tech nische beleid. De bestuurstaken zijn duidelijk verdeeld, er is een uit stekende communicatie tussen bestuur, spelers en trainers. Kortom op alle punten is de interne organisatie zodanig gestroomlijnd, dat er op die lijn rust heerst. Ajax gaat dit seizoen in met een heel jong team onder leiding van enkele zeer geroutineerde spelers. Ajax heeft het volste vertrouwen in de jeugd. Niet alleen in het eerste elftal staan veel jonge talenten, ook achter de eerste selectie staat de jeugd te trappelen.om door te breken. Niet minder dan acht spelers werden opgeroepen voor de selectie van het UEFA-elftal, Frank Rijkaard, Gerald Vanenburg en Willem Kieftzijn al bekende sterren. Wij rekenen op de doorbraak van Jesper Olsen en vertrouwen op steunpilaren als Schrijvers en Jansen. Ajax zal er alles aan doen dit seizoen tot een succesvol einde te brengen, uitglijders zullen er komen, dat weten we, maar we hebben alle ver trouwen in de huidige groep. Dat alles kan alleen bereikt worden als we ook de steun krijgen van het Amsterdamse publiek Daar rekenen wij op. Wij wensen aanvoerder Sören Lerby een goed seizoen toe met zijn makkers, te beginnen meteen sprankelende wedstrijd tegen Feyenoord. Ton Harmsen, voorzitter AFC Ajax. 1 Elke vrijdag zaterdaa en zondag zorgt het trio 'THE SMOKINGS' voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 3