AZ '67-Ajax 0-1. Piet Schrijvers kan een inzet van Kees Kist nog net met zijn voet keren nerende opmars die de Ajacieden in de laatste maanden van het seizoen hebben doorgemaakt. Vanuit geslagen positie worstelde het door Aad de Mos dit seizoen overgenomen team terug, knabbelde stukje bij beetje punten af van zijn grote achterstand om uiteindelijk heel dicht uit te komen bij de plaats die de Amsterdammers vorig seizoen voor zich opeisten: de eerste. Qua punten heeft Ajax AZ nooit meer kunnen bedreigen, maar de manier waarop aan een come-back werd gewerkt, dwong dezelfde respect af, die AZ in zijn tweede duel met Ipswich mocht opstrijken. Die twee gegevens, dat beide ploegen in het staartje van dit seizoen veel venijn hebben gestopt, gevoegd bij de wetenschap, dat er tussen beide teams sowieso een fikse rivaliteit heerst, vormt een voor iedere voetballiefhebber wenselijk uit gangspunt voor de bekerfinale van vandaag. Met andere woorden dus: terwijl er feitelijk niets op het spel staat en beide teams van een internationaal Cup-bewijs verzekerd zijn, staat er tegelijkertijd bijna nog van 'alles' op het spel, voor een Nederlandse 'Cup-final' optima forma. Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio THE SMOKINGS' voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 5