Meórevtefa La Perche d'Or bar-bistro Genoteerd Schuster Johnny Dusbaba De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax Voor het komend seizoen zal er voor het eerst in de geschiedenis van het Neder lands voetbal het zogenaamde 'boekingssysteem' bij amateurs worden toege past. Deze strafmaatregel, die wij al kennen in het betaald voetbal, houdt in, dat een scheidsrechter een speler drie keer kan noteren in zijn boekje, waarna automatisch tot schorsing overgegaan kan worden, maximaal voor acht wed strijden. Na ieder voetbaljaar vervallen de boekingen en kunnen de zondaars weer starten met een schone lei. Het Engelse voetbal heeft jaren lang zijn soms vervloekte, soms bejubelde enfant terrible gekend, in George Best, die op dit moment in de Verenigde Staten speelt. West-Duitsland maakt sinds enige tijd kennis met de opvolger van Best, namelijk Bernd Schuster. Deze blonde speler die in dienst is van het Spaanse Barcelona, heeft zowel in eigen land als in Spanje al een waslijst vol roddels verzameld, al dan niet op waarheid gebaseerd. Schusters vrouw heeft ooit naakt geposeerd voor een schandaalblaadje, de speler kwam ook in opspraak omdat hij vaak zijn eigen weg ging. Zoals onlangs. Na de vriendschappelijke wedstrijd van West-Duitsland tegen Brazilië, waarin Schuster één helft mocht meespelen, spraken de spelers met hun coach Jupp Derwall af, dat zij zich op een bepaald tijdstip zouden verzamelen voor het WK-kwalificatieduel met Finland, van afgelopen zondag. Alle spelers waren ter plekke, behalve Schuster, die doodleuk op familiebezoek in Keulen was geweest en daardoor veel te laat aantrad. Derwall wees hem prompt de deur, Schuster kan het nationale team voorlopig vanaf het televisiescherm volgen. De vroegere Ajacieden Johnny Dusbaba en Arie Haan hebben in België voor een nieuwe werkgever gekozen. Beiden komen het volgend seizoen uit voorde Waal se (franstalig) club Standard Luik, waar oud-bondscoach Raymond Goethals trainer wordt. Goethals stelt ook pogingen in het werk om Walter Meeuws van Club Brugge aan te trekken. Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 22