Pfrafica brandend maagzuur? D©3 De Soigneer neem norac „De aanhouder wint in de Lotto", zei een winnaar. Haarlem drukkerij-uitgeverij voor al uw drukwerken in boekdruk en offset Jan en Wil Heil Amstelveenseweg 286 Telefoon 020-727842 Sigaretten, sigaren, tabak Voorverkoop Olympisch- en Ajax-Stadion Abonn. GVB dat ik tachtig procent kwaliteit en twintig procent mentaliteit bezat. Te genwoordig is het andersom .Tk ben 1.72 meter, toch niet zo klein, toch noemen ze me Jantje. Coerver vond me fysiek niet sterk ge noeg voor het topvoetbal. Ik woog 57 kilo. Hij zei: «één windje en je bent weg»' 'Hans Croon hield soms een tak- tische bespreking over de honger en ellende in de Derde Wereld en zei dan niets over voetbal. Dat zou niet zo erg zijn, als we niet in de wedstrijd wer den verrast door tegenstanders waar we geen enkele informatie over had den 'Croon heeft helaas bij NEC veel, heel veel kapot gemaakt' Tot zover enkele interessante uit spraken van Peters over zijn begin periode in het betaalde voetbal, die voor hem als 16-jarige bij NEC begon. Bij de nieuwe eredivisieklant Haar lem (wat heet nieuw, het is in tien jaar tijd al de derde keer dat Haarlem pro moveert naar de hoogste voetbalaf deling van het land), zullen drie spe lers vertrekken, te weten: Lensen (die als amateur van EDO was overgeno men), Melgers (die naar Telstar gaat en dus eerste divisie blijft spelen) en Abbenhues. bv elandsgracht 37 amsterdam-c. telefoon 232847 directie: w. van steenbergen en zoon

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 17