in jullie prima sportkledingvan Uit het Ajax-Nieuws Voorzitter Ton Harmsen: Clubblad We zullen de ingeslagen weg moeten blijven volgen. Dat betekent het doorgaan met het opleiden van onze eigen jeugd, versterkt doorgaan met scouten naar jeugdspelers om de gaten die worden geslagen door het vertrek van spelers als nu bijvoorbeeld Arnesen en Lerby, op te vullen. Daarnaast moet men in het voetbal blijven relativeren. Wij hebben het vorige seizoen 10 a 12 wedstrijden zonder Arnesen gespeeld, we hebben het seizoen daarvóór eenzelfde aantal wedstrijden zonder Ruud Krol gespeeld. In beide gevallen zijn er vele winstpunten behaald. Het is niet altijd de crack die het elftal maakt en zeker niet bijAjax, waarbij ik zeker niet wil ontkennen dat spelers als Lerby en Arnesen op het beslissende moment een zege veilig kunnen stellen. Ondanks een periode van ongelooflijk veel bles sures gaan we toch de goede richting uit naar een vierde of misschien wel derde plaats op de ranglijst, we doen nog steeds meer in de strijd om de KNVB-beker en ik vraag mij af waar we hadden gestaan zonder al die tegenslagen van blessures e.d. Teneinde iedere geïnteresseerde wat nauwer te betrekken bij Ajax als vereniging, zullen regelrriatig in dit programma citaten verschijnen uit het Ajax Nieuws, het clubblad van de Amsterdamsche Football-Club 'Ajax', zoals dat officieel heet. Wie volledig omtrent de inhoud van het clubblad op de hoogte wil blijven kan zich abonneren op het Ajax Nieuws. De kosten bedragen 25,— per jaar. Belangstellenden kunnen zich vervoegen bij de Ajax-administratie. Succes Ajax Ie coq sportif Ak 'Bij iedere thuiswedstrijd van Ajax worden twee voetballen vanaf het veld in het publiek geschoten' 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 9