Clubhuis Ajax Voorland CAREL EN TOM KAMLAG Telefoon 935133 Pele Diego Maradona AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1,belegde broodjes 1,50 Uw gastheren Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. voor volgend seizoen. Van een succesjaar kan derhalve niet gesproken worden. De selectie van Feyenoord bestaat onder anderen uit de volgende spelers: Luuk Balkestein, Karei Bouwens, Stanley Brard, Richard Budding, Jan van Deinsen, Ton van Engelen, Hans Groenendijk, Joop Hiele, Carlo de Leeuw, Ivan Nielsen, René Notten, Jan Peters, Petur Petursson, André Stafleu, Wim van Til, Sjaak Troost, Pierre Vermeulen, Ben Wijnstekers, Jupp Kaczor, Johnny Jacobsen en Hugo van Houten. In de loop van het seizoen werd de Deen Johnny Jacobsen overgenomen van BK Fremad Amager, terwijl de Westduitser Jupp Kaczor over kwam van VfL Bochum, waar hij het slecht kon vinden met trainer Helmut Johannsen. Voorzitter van Feyenoord is Guus Couwenberg. Als directeur fungeert Peter Stephan. Feyenoord speelt zijn thuiswedstrijden in De Kuip, waar vorig seizoen gemiddeld ruim 26.000 toeschouwers plaats namen op de tribunes. Geen enkele Nederlandse club trok vorig seizoen bij thuiswedstrijden meer publiek. Bij het ter perse gaan van dit programma kwam het bericht, dat Vaclav Jezek op non-actief is gesteld. 'Wondervoetballer' Pele in Voetbal International: 'Ik ga het als acteur proberen. In Brazilië heb ik al tien films gemaakt, maar nu ben ik voor het eerst te zien in een grote productie «Escape tot Victory», al hoorde ik vandaag dat de film waar schijnlijk alleen «Victory» gaat heten. In die film zitten voetbalfragmenten. Ik speel een echte rol, terwijl er grote voetballers als Ardiles, Paul van Himst, Bobby Moore, John Wark en Co Prins gecontracteerd zijn voor een wedstrijd. Meer vertel ik er niet van. Ik ga binnenkort naar het filmfestival in Cannes om de première bij te wonen.' De Argentijnse superster Diego Maradona is vast van plan om na het wereld kampioenschap van 1982 in Spanje, zijn heil te zoeken in de Verenigde Staten. De vedette van Boca Juniors wil het liefst een Noordamerikaanse club kopen. Zelf zou hij dan behalve als speler willen fungeren als jeugdtrainer. Geld is geen probleem voor Maradona, die dolgraag nog beroemder wil worden dan de Bra ziliaan Pele. Hotelpapierwaren Verpakkingen Papier en plastic disposables Disposables Gebr. van Hoogstraten bv Klokkenbergweg 50 1101 AP Amsterdam z.o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7