AJAX FEYENOORD TEGEN 1 De nieuwste editie van Ajax-Feyenoord belooft vanmiddag om verschillende redenen een interessante confrontatie te worden. Vooral voor Feyenoord staat er veel op het spel, maar ook Ajax kan uit niet te onderschatten prestige-over- wegingen de kantjes er niet aflopen. Het belang dat Feyenoord bij een goed resultaat heeft, is volstrekt duidelijk. Door dat de Rotterdammers in de afgelopen zeven competitiewedstrijden maar liefst negen punten verspeelden, is het zeker niet ondenkbaar dat de club het volgend seizoen zal moeten stellen zonder Euro pees bekervoetbal. Dat zou voor Feyen oord een regelrechte ramp betekenen. Met nog drie wedstrijden voor de boeg naderde FC Twente Feyenoord tot op twee punten. En met de wetenschap dat op de laatste competitiedag het duel FC Twente-Feyenoord op het programma staat in Enschede, is het zaak voor de ploeg van trainer Vaclav Jezek om van daag in elk geval niet te verliezen van Ajax. Ajax heeft zich reeds verzekerd van deel name aan het Europa Cup 2-toernooi. Zelfs als volgende week donderdag (He melvaartsdag) in het Olympisch Stadion de bekerfinale verloren wordt van AZ '67 is er geen vuiltje aan de lucht. AZ '67 is immers al landskampioen en zal dus uit komen in het Europa Cup 1-evenement. Een veilig gevoel voor Ajax. Toch hoeft Feyenoord niet te rekenen op een makke tegenstander. Ajax, de traditionele aartsrivaal van de Kuip-club, zal ongetwijfeld azen op een revanche voor de eerder dit seizoen geleden nederlaag in Rotterdam. Toen werden de rood-witten naar huis gestuurd met een duidelijke 4-2 nederlaag en kon Feyen oord victorie kraaien. Met name voor Wim Jansen had die wedstrijd een nare bijsmaak. Jansen, jaren lang in dienst van de Rotterdammers en daarom getooid met de bijnaam Mister Henning Jensen Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio THE SMOKINGS'voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! "om bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 3