La Perche d'Or wem tyeóravtcfó bar-bistro Europa Cup Joop Hiele Aad de Mos Edo Ophof De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax Het programma van de finalewedstrijden in de verschillende Europese bekertoer nooien luidt als volgt: Europa Cup 1,27 mei in Parijs: Real Madrid-Liverpool; Europa Cup 2,13 mei in Düsseldorf: Dynamo Tiflis-Carl Zeiss Jena; UEFA Cup, 6 mei in Engeland; Ipswich Town-AZ'67 en 20 mei in Amsterdam (Olympisch Stadion); AZ'67-lpswich Town. Hoewel Joop Hiele onlangs vanwege zijn grote mond en verminderde prestaties door trainer Vaclav Jezek werd gepasseerd ten faveure van Ton van Engelen, wil Feyenoord de keeper niet kwijt. Hiele kreeg namelijk een drie-jarig contract voor zijn neus geschoven, waarin zijn salaris in vergelijking met de vorige overeen komst is verhoogd. Karei Bouwens, de Feyenoorder, in het Parool over Ajax interimhoofdtrainer Aad de Mos, die hij kent van RVC: 'De Mos komt heel ver in de voetbalwereld. Het is ongelooflijk hoe snel hij tijdens een wedstrijd het spel van de tegenstander kan analyseren en slimme maatregelen nemen. Aad is een pure professional die een uitstekende kijk heeft op het voetbalspel.' Ajacied Edo Ophof ineen interview met Voetbal International: 'Ik was zestien jaar toen NEC en De Graafschap belangstelling toonden. Ik hoefde niet zo nodig weg bij Wageningen, maar het bestuur weigerde meeenC-contractjeaan te bieden. Ik had dus de keus tussen De Graafschap en NEC. Omdat Nijmegen een half uurtje dichter bij huis was dan Doetinchem koos ik voor NEC. Ik had het geluk dat m'n vader zelf sportgek was, want elke keer bracht hij me keurig naar de training toe. Daar ben ik hem nu natuurlijk vreselijk dankbaar voor, al wil m'n vader niets van bedankjes weten. Hij vindt het fijn dat het achteraf gezien toch niet voor niets is geweest.' Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 8