Clubhuis Ajax Voorland Kristen Nygaard Kees van Kooten CAREL EN TOM KAMLAG Telefoon 935133 Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. wanneer het gebeurt bij wedstrijden welke zondermeer in winst moeten kunnen worden omgezet. Als gebruikelijk heeft de concurentie ook moeite de volle winst te pakken. Voor iedereen wegen de laatste loodjes erg zwaar. Het zal voor AZ'67 evenwel geen bezwaar zijn, misschien al vandaag bij winst tegen Feyenoord, de landstitel binnen te halen. In de degradatie zone is het, zoals ieder jaar, veel spannender. Daar zal waarschijnlijk pas de laatste competitiedag de beslissing vallen, zo dicht staat men in punten bij elkaar. Ajax kan zich opmaken voor de laatste rondes. Het weet precies wat het moet doen. Zowel in de competitie als straks in de bekerstrijd tegen PSV. Hopelijk loopt het allemaal zoals het moet en kan dit voetbalseizoen toch vreugdevol worden afgesloten. Daarvoor moeten dan nog wel enige lastige wedstrijden worden gespeeld. Zoals uit tegen FC Twente en thuis tegen Feyenoord. De competitie kan nog best leuk worden Tijn Middendorp AZ-middenvelder Kristen Nygaard in een vraaggesprek met Nieuwe Revue: 'Mijn gevoels-antennes staan altijd uit. Alleen maar spelen en trainen met elkaar, en zo nu en dan in een trainingskamp eens kaarten of biljarten zou niet genoeg voor me zijn. De goede onderlinge verstandhouding is volgens mij ook een onderdeel van het AZ-succes. Ook op het veld is te zien dat we elkaar goed accepteren. Dat komt ons spel alleen maar ten goede. Het meest duidelijke voorbeeld is Kees Kist. Wij voelen elkaar blindelings aan. In het veld behoeven we niet eens te kijken om te weten wat de ander van plan is. Komt mede door onze hechte band. Het is dan ook niet toevallig dat Kees in het Nederlandse elftal minder speelt. Hij voelt dat hij daar veel minder aanvaard is.' Kees van Kooten, de spits van Go Ahead Eagles die onlangs een aanbod van PSV afsloeg, in het Parool: 'Ik ben nu 32 en probeer wat verder te kijken dan mijn neus lang is. Sportief zou PSV een uitdaging voor me betekend hebben maar wat dan nog? Ik heb nu voor twee jaar in Deventer bijgetekend. Daarna bekijken we of ik nog een seizoen mee kan of dat ik aan de trainersstaf kan worden toegevoegd. Een dergelijk perspectief met mogelijkheden op een veel langere termijn lokt me meer. Disposables PIjV^V ^eb^qn^Hoogsfratenb^ Hotelpaplerwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papieren plastic disposables 1101 AP Amsterdam zo. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1—belegde broodjes 1,50 Uw gastheren 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7