n Clubhuis Ajax Voorland CAREL EN TOM KAM LAG Telefoon 935133 Doelpunten AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1,belegde broodjes 1,50 Uw gastheren uiteraard een plezierige zaak omdat men precies weet waar het nu aan toe is. De laatste positieve resultaten moet het elftal het nodige zelfvertrouwen geven wat hard nodig is om tot een goed eindresultaat te komen Vanavond tegen PEC Zwolle zijn de punten net zo hard nodig als vorige week tegen AZ '67. Niet moet worden vergeten dat de concurrentie het natuurlijk ook niet makkelijk heeft om bij te blijven. Het is niet aileen Ajax waar de kneep zit. Er zijn meerderen die ook graag Europees voetbal spelen het volgend seizoen De belanger liggen daar minstens zo groot. De indruk wordt wel gewekt dat het publiek iets dergelijks minder aanspreekt. Ajax betrokken bij Europees voetbal is een vertrouwd beeld Hoe kan het ook anders na die vele jaren continu te hebben geopereerd in alle verschillende Europese toernooien. Geen enkele club in Europa kan buigen op een dergelijke staat van dienst. Dat wordt wel eens vergeten door de media wanneer weer eens een stortvloed van kritiek over de club wordt uitgestort. Het valt toch niette rijmen dat Ajax aan de ene kant constant wordt belaagd met allerlei beweringen ais zou er helemaal niets van deugen terwijl aan de andere kant de club zowel nationaal als internationaal zo nadrukkelijk een stempel drukt op het voetbalgebeuren. Een club die het de afgelopen tien jaar beter heeft gedaan dan Ajax moet nog opstaan. Ondanks de vele tegenslagen die de club heeft te overwinnen. De huidige compe titie is daar een voorbeeld van. Gelukkig is nog op tijd de weg terug gevonden en het is te hopen dat de opwaartse lijn tot het einde toe wordt volgehouden. Zodat Ajax' toekomstige trainer Kurt Linder met z'n elftal in ieder geval Europees voetbal speelt. Het zijn spannende tijden welke wij tegemoet gaan waarbij zoveel mogelijk steun van het publiek niet onbelangrijk kan worden genoemd. De ontmoeting tegen AZ '67 bewees weer eens hoe sfeervol een wedstrijd kan zijn met een enthousiast en meelevend publiek zonder natuurlijk die afschuwelijke vechtpartijen op de tri bunes. Dat is zonde van de energie en draagt tot niets bij, Tijn Middendorp De competitiedoelpunten van Ajax werden dit seizoen gescoord door: Willem Kieft 12; Frank Arnesen 11; Tscheu La Ling 9; Sören Lerby 9; Dick Schoenaker 5 Martin van Geel 4; Keje Molenaar 4; Edo Ophof 3; Cees Zwamborn 2; Martin Wiggemansen 1Frank Rijkaard 1Steen Ziegler 1Jan Weggelaar 1Twee maal scoorden een tegenstander in eigen doel. Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7