Clubhuis Ajax Voorland CAR EL EN TOM KAM LAG Telefoon 935133 Ajax-scorers FC Den Haag doelpunten Willem de Lange Disposables Gebr. van Hoogstraten bv AJAX-STADION t o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1belegde broodjes 1,50 Uw gastheren van de Haagse profclub dan teruggeschroefd van 1,4 miljoen tot circa 800.000 gulden. Vorig seizoen leed FC Den Haag een exploitatietekort van 700.000 gulden, dat voor het grootste deel werd weggewerkt door de transfers van doelman Hans Gal jé naar Ajax (zes ton). In het verleden deed de club onder meer Tscheu La Ling, Johnny Dusbaba, Aad Kila, Romeo Zondervan, Jos Jonker, Ron Goodlass en Oeki Hoekema van de hand. De scorerslijst van Ajax ziet er deze competitie als volgt uit: Willem Kieft 12; Frank Arnesen, Tscheu La Ling en Sören Lerby 9; Keje Molenaar, Martin van Geel en Dick Schoenaker 4; Edo Ophof 3; Kees Zwam bom 2; Martin Wiggemansen, Frank Rijkaard, Henning Jensen, Jan Weggelaar en Steen Ziegler 1. Eigen doelpunten tegenpartij 2. FC Den Haag scoorde deze competitie in 24 wedstrijden 37 doelpunten. Die kwamen op naam van de volgende 16 spelers: Harry Melis 8; Roger Albertsen 5; Henk van Leeuwen en Chris Treling 4; Simon van Vliet (inmiddels uitgeleend aan Excelsior), Aad Mansveld, Aitze Bouma, Guido Pen 2; Lex Schoenmaker, André Wetzel, Marco de Vroed, René van Delft, Achmed Keloglu, Van der Zwan, Goe- mans en Jansen. had, op de hoogte gebracht. Klaas Molenaar, de grote baas van AZ '67, waar- Carl Zeiss Jena (DDR)-Benfica (Portugal) Willem de Lange is door het Ajax-bestuur benoemd tot elftalleider, een functie die tot voor kort werd bekleed door Johan Cruijff. De 46-jarige Amsterdammer voet balde ooit voor Blauw-Wit en is momenteel voorzitter van amateurclub SDW. Dat voorzitterschap zal hij op korte termijn neerleggen. Een citaat uit het interview dat Dick van Gangelen voor Het Parool met Willem de Lange had: 'De persoonlijke begeleiding in de topsport is vaak slecht en boven dien wordt het nut ervan schromelijk onderschat. Er zijn jonge mensen die het juist nodig hebben in hun moeilijke weg naar de top. Er moet gewoon iemand zijn tegen wie ze kunnen aanhangen, aan wie ze hun zorgen kwijt kunnen. Als je het goed wilt doen, dan vergt dat veel tijd.' Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7