La Perche d'Or bar-bistro Arie Haan Ivic Arnold Mühren De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax Arie Haan (Anderlecht) in NRC Handelsblad: 'Het geheim van Anderlecht dit jaar is erg simpel. Er wordt systematisch gewerkt waarbij iedereen de hem opgedragen taak ook uitvoert. Hoe belangrijk dat is heb je bijvoorbeeld in Cruijff's afscheids- wedstrijd met Ajax tegen Bayern München gezien. Die jonge spelers waren niet bereid zich voor hem in te spannen en gaven hem de bal niet eens. Als het oude Ajax dat afscheidsduel voor Cruijff had gespeeld was het nooit zo'n afgang geworden. Dat is een kwestie van dingen met elkaar meegemaakt hebben in het voetbal.' Hoewel het bijna vaststaat dat Ivic niet als trainer aanblijft bij Anderlecht, is daarmee tevens niet zeker dat de Joegoslaaf ook trainer wordt van Ajax. Van een nieuw huwelijk tussen die twee is al enige tijd sprake. Tomislav Ivic, die zelfs al een voor-contract bij Ajax had getekend, zegt bang te zijn geworden, nu de trainers vakbond in Nederland, de WON, zich tegen zijn komst heeft verzet. De WON zegt dat hij de werkgelegenheid van een Nederlandse trainer in de weg staat. Bij Ajax snapt men niets van Ivic's houding, maar wordt ernstig rekening gehouden met de geruchten dat Ivic al rond zou zijn met een Franse topclub. De Amsterdamse club heeft in elk geval het zekere voor het onzekere genomen en is al weer fiks in onderhandeling met een nieuwe trainer. Arnold Mühren, de oud-speler van Volendam, FC Twente en Ajax, heeft zijn club Ipswich Town afgelopen dinsdagavond een uitstekende dienst bewezen. Mühren scoorde namelijk in de wedstrijd met Nottingham Forest, in de kwartfinales van het toernooi om de FA Cup, het enige en dus winnende doelpunt. In de tweede helft schoot hij op de rand van het zestienmetergebied raak. Mühren werd door Frans Thijssen tot dat doeltreffende schot in staat gesteld. Thijssen verlengde een vrije trap van Mills in de richting van Mühren. Ipswich Town, dat het eerste duel met Nottingham beëindigde met de stand 3-3 waardoor een tweede wedstrijd noodzakelijk werd, komt in de halve finales uit tegen de winnaar van het treffen Everton-Manchester City. Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 8