Clubhuis Ajax Voorland Han Berger Johan Cruijff Disposables Gebr. van Hoogstraten bv AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever/ 1,35, frisdranken 1belegde broodjes 1,50 Uw gastheren CAREL EN TOM KAM LAG Telefoon 935133 Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. oord in de wedstrijd tegen Estudiantes de wereldbeker bezorgde, Heeft Excelsior nóg een ervaren prof. Maar de Rotterdamse club beschikt ook over jonge, veelbelovende talenten. We noemden al André Wasiman. Ook iemand als aanvaller Gijs Zwaan kan in de toekomst wel eens een 'grote' blijken te zijn. Tegen die tijd heeft Excelsior, dat financieel geen potten kan breken, hem overigens waarschijnlijk al van de hand moeten doen De selectie van trainer Hans Dorjee bestaat onder andere uit: Peter Brunings, Joop van Daele, Dick Ernst, Kees van de Munnik, Hans Kraay jr., Makkie Nijssen, Rob Ouwehand, Ton Pattinama, Rini Piasmans, Cor Pot, Edo Ridderhof, Frans Struis (aanvoerder), Rob Vermunt en André Wasiman. Han Berger, de trainer van FC Utrecht, in De Volkskrant: 'Je moet voortdurend de overtuiging hebben: we winnen. Op het einde van de rit en daar breng je me niet van af heb je méér punten dan met: we mogen niet verliezen. Want dan is het altijd wachten op de fouten van de tegenstander zoals MVV nogal eens doet. Wij dwingen die fouten juist af. Ik schaam me voor mijn ploeg wanneer die een tegenstander achterin niet onder druk heeft gekregen. Goed we verloren tegen AZ '67, maar dat gaf me toch meer bevrediging dan wanneer we 0-0 hadden gespeeld door stug te verdedigen en doordat AZ '67 zijn dag niet had.' Johan Cruijff in ger Algemeen Dagblad: 'Michels heeft jaren terug een pleidooi gehouden voor het collectief. Zoals zo vaak in Nederland is dat onjuist begrepen. Sindsdien zijn de trainers loopwonders gaan opleiden in plaats van alles wat. In wezen beval Michels alleen maar een mooiere stropdas aan. Die hoort wel bij een fraai kostuum. Nederland is alleen die stropdas gaan dragen. Voor de rest loopt het bloot. Dat kan Michels nooit hebben bedoeld. Het heeft te maken met wat ik steeds zeg. Zo n 85 minuten in een wedstrijd draaien om de routine. Maar in vier of vijf minuten gaat het om details in verschillende acties. Dat zie je of je ziet het niet. Theoretici kunnen die 85 minuten bekijken. Maar alleen de praktijkjongens on derscheiden die onmisbare details.' Hotelpapierwaren Verpakkingen Papier en plastic disposables Klokkenbergweg 50 1101 AP Amsterdam z.o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 7