Jansen Schilders bv PETIT-RESTAURANT DlOfl Nottingham Dusbaba Martin Jol Amstelveenseweg 143, Amsterdam, Telefoon 020 - 724091 Eigenaar H. de Sterke moment na de derde echt de bal wel afgeven. Zo komt hij vanzelf van dat gepingel af. Ik kreeg vroeger die schop bij de negende speler en een jaar later kreeg ik hem bij de zevende, want dat waren grotere jongens. Daarna gebeurde het bij de vierde en in het eerste elftal kreeg ik van de derde een schop, dus gaf ik af als ik mijn tweede man voorbij was. Dat is mijn opleiding geweest. Voetballen leer je auto matisch.' Als verse boterkoekjes over de toonbank vliegen in het Engelse voetbal spelers van de ene club naar de andere. Waanzinnige transferbedragen zijn daarbij troef. Nottingham Forest, dat Ajax voor de Europa Cup vorig seizoen uitschakelde, kent op dit moment echter een wel erg eenzijdige handel. Eerst verliet Gary Birtles Nottingham (ging naar Manchester United), vervolgens stapte lan Bowyer op (Sunderland) en nu wil Martin O'Neill weg. De Noordierse international is al tien jaar lang een gewaardeerde kracht bij Nottingham, maar wordt dit seizoen regel matig gepasseerd voor de basisopstelling. O'Neill pikt dat niet langer. Johnny Dusbaba heeft bij zijn Belgische werkgever Anderlecht voorlopig plaats moeten nemen op de bank. De vroegere Ajacied is wisselspeler geworden, omdat Anderlecht plotseling goed in zijn buitenlanders zit. De drie die mogen spelen zijn de Deen Brylle, de weer herstelde Nederlander Wim Hofkens en de van Beerschot overgenomen Spanjaard Juan Lozano. Behalve Dusbaba is ook de gereputeerde Deen Benny Nielsen uit de p'oeg gehouden. International Martin Jol van FC Twente, in De Volkskrant: 'Mensen als Ling en Vermeulen hebben overal maling aan. Zij zijn persoonlijkheden gebleven en hebben negatieve voorstellen van trainers als Michels en Jacobs naast zich neergelegd. Zij gingen niet het keurslijf in maar wensten hun eigen gang te gaan. Dat recht hebben ze zich nu definitief verworven. Op grond van hun talent en hun eigenwijsheid. Ling en Vermeulen zijn daarom de publiekspelers geworden die nog iets aantrekkelijks hebben te bieden. Op zulke spelers moeten we zuinig zijn.' Gerenstein 514, 1103 AV Amsterdam Telefoon 907745-990513 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 9