$/(m MeóroKefa La Perche d'Or bar-bistro Franz Beckenbauer Kristen Nygaard Huub Smeets Johan Cruijff De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax Het blad Welt am Sonntag heeft onlangs een enquête gehouden onder de spelers van het Westduitse elftal, dat rond de jaarwisseling uitkwam in het toernooi Coppa de Oro in Uruguay, over een eventuele terugkeer van Franz Beckenbauer in het nationale team. De meerderheid bleek positief te staan tegen een rentree van 'Der Kaiser' in de Westduitse ploeg. Bondscoach Jupp Derwall heeft inmiddels al gesproken met Beckenbauer over diens mogelijke beschikbaarheid. Kristen Nygaard, de Deense middenvelder van AZ '67, in Voetbal International: 'In Nederland mag voor een wedstrijd niet meer gelachen worden. Er staat zóveel op het spel, dat lachen verboden is. Waanzin, je kunt ook met een glimlach optimaal presteren. Wij Denen bereiden ons graag ontspannen voor. Wij houden niet van een ijzeren discipline in een trainingskamp. In Nederland worden de spelers echter zo opgevoed, men denkt intussen dat het zo hoort, dat je anders niet kunt presteren. Ik bestrijd dat, ik presteer optimaal wanneer ik heel rustig en ontspan nen naar een wedstrijd toeleef. Dat heeft de ervaring me geleerd.' Huub Smeets, de spits van DS '79, die in ongenade is gevallen bij de Dordtse club na enkele pittige uitspraken in de pers, haalde de kranten dit seizoen ook al met een opmerkelijk 'record'. De oud-AZ-speler scoorde op 21 september in de wed strijd tegen Eindhoven maar liefst drie doelpunten voor DS '79, maar verknalde het daarna bij de scheidsrechter die hem een rode kaart voor de neus hield. Drie over rood zullen we maar zeggen. Smeets was vorig seizoen, samen met Harry v. d. Ham, overigens topscorer van DS '79. Beide spitsen leverden ieder achttien doelpunten af. Johan Cruijff in het weekblad Haagse Post: 'Op jongere leeftijd is het heel belang rijk dat er niet steeds allerlei dingen tegen je gezegd worden. Als iemand bijvoor beeld veel pingelt, merkt hij vanzelf wel of hij bij de derde man een schop krijgt, of bij de vierde. Krijgt hij 'm elke keer bij de vierde, dan gaat-ie op een gegeven Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Delflandplein 14 Bij het Confectiecentrum 1062 HR Amsterdam Tel. 020-154629 Geopend van: maandag t/m vrijdag van 12.00-22.00 uur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1981 | | pagina 8