Jansen Schilders bv PETIT-RESTAURANT Amstelveenseweg 143, Amsterdam, Telefoon 020 - 724091 Eigenaar J. H. de Sterke Nottingham Forest Gerenstein 514, 1103 AV Amsterdam Telefoon 907745-990513 toekomst. Daarnaast is nooit bekend wat ons allemaal nog te wachten staat. Maar hoop doet leven en dat is iets wat juist nodig is. Het gelijke spel tegen MVV zou best eens het begin kunnen zijn van betere tijden voor Ajax maar dan zal dat ook vandaag tegen FC Twente moeten blijken. Ajax zal zeker vandaag de mensen uit Enschede in bedwang moeten houden omdat ook zij staan te dringen volgend jaar weer Europees voetbal te spelen. Het is derhalve een 4-punten wedstrijd waarbij de belangen erg groot zijn. Kortom, we gaan uiterst spannende weken tegemoet voor het jaar geheel voorbij is. We mogen alleen maar hopen dat Ajax op de juiste momenten de goede richting in ieder opzicht weet te vinden waardoor de eerste helft van deze competitie toch nog redelijk wordt afgesloten. Niet alles is af te dwingen maar het zal toch niet tegen blijven zitten. En wie weet wat er nog allemaal de komende weken zal gebeuren. Om over het verdere verloop van deze competitie nog maar te zwijgen Tijn Middendorp De eerste wedstrijd van het gevecht om de zogenaamde Super Cup (bokaal voor de winnaar van de tweestrijd tussen de Europese kampioen der Landskampioe nen en de Europa Cup-houder der bekerwinnaars) is deze week in Engeland gespeeld. In eigen huis won Nottingham Forest (EC-1) met 2-1 van Valencia (EC-2). De return is over twee weken in Spanje. Valencia speelde zonder steraanvaller Mario Kempes, die een blessure heeft. De naam van de Argentijn viel echter niet alleen aan Spaanse zijde, maar ook aan Engelse kant. Forest-manager Brian Clough, ook bekend als Brian de Bluffer', had namelijk na de vorige week geleden competitie-nederlaag tegen Ipswich Town (2-1) van de daken geschreeuwd dat Mario Kempes maar naar Nottingham moest komen, om zijn aanval van schotkracht te voorzien. Aan die opmerking (en meer uitspraken) van Clough wordt steeds minder waarde gehecht. Eerder al liet De Bluffer namelijk horen, dat hij Frank Arnesen, Johan Neeskens en René van de Kerkhof wilde hebben, omdat zijn ploeg dan weer een volwaardige internationale topper zou zijn. Steeds meer spelers, bestuursleden en supporters beginnen zich op te winden over die uitlatingen van Clough, omdat die onnodig paniek zaaien. Overigens is René van de Kerkhof op dit moment voor één miljoen gulden te koop, terwijl hij binnen korte tijd, als het seizoen voorbij is, slechts de helft van dat bedrag moet kosten. Nou maar kijken welke club het meeste geduld heeft om dat koopje' af te wachten, of welke club bereid is (en kan zijn) om hem eerder uit Eindhoven weg te halen, want diverse Europese topclubs liggen op de loer. iVrf 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 9