iïC/ótc tyteórevufa AGAM AMSTERDAM BV MERCEDES-BENZ De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax gegooid, zonder dat de landskampioen zich echt kan verdedigen. Daarom ook verdient de ploeg die namens heel De Meer vanavond in actie komt krediet. Van de tribunes, van de media, nationaal en internationaal. Helaas zal Bayern Mün- chen daar anders over denken. En ook weer niet ten onrechte. Oog om oog, tand om tand. Die in de jungle geboren wet is ook in de financieel zo bewogen voetbalwereld van toepassing. Zou Bayern met de blessure-problemen a la Ajax kampen en omgekeerd de Ajacieden ongeschonden de strijd kunnen aanbinden, dan had de wedstrijd eveneens gerelativeerd moeten worden, maar had toch tevens iedereen waarschijnlijk geroepen 'Jammer dan', of opmerkingen van gelijke strekking. Professionalisme, zeker ook in de sport, laat geen ruimte voor genade. De zake lijke inslag beheerst alle gedachtegangen. Dus zal er vanavond door twee ploe gen voluit gegaan worden. Bayern kan daarbij echter het doelgebied met alle spelers dichtspijkeren en op de counter mikken als het zin heeft. Zo riant is de voorsprong. Ajax staat voor de opgave minimaal vier keer te scoren, wil het deze ronde van het bekertoernooi overleven. Vier goals tegen een ploeg bomvol vedetten van internationale allure. Tegenover jongens die net de jeugdafdeling zijn ontgroeid. Aan hun instelling zal het niet liggen, de jeugdige Ajacieden hebben al vaker dit seizoen bewezen dat zij Beenhakker niet teleurstellen. Dus zal dat ook vandaag niet anderszijn. Bovendien staan er nog altijd spelers bij Ajax die wèl over ervaring beschikken. Gezamenlijk zal de ploeg negentig minuten moe ten stormlopen om een bres te slaan in de Westduitse defensie. Een zware taak. Centraal daarbij moet echter staan dat Ajax blijft voetballen. Niet overgaat tot charges die niet op een voetbalveld thuishoren. Ajax is beroemd geworden omdat het als de beste kon voetballen en niet anders. Wordt een 1-5 achterstand door een gehavende ploeg tegen Bayern München niet weggedrukt en volgt dus Donauweg 11 - Amsterdam-Sloterdijk Telefoon 134631, na 18.00 uur 732770 N. J. van Galen 'i voor nieuw verkoop en leasing op maat en STER-OCCASIONS voor Amstelveen: Amsterdamseweg 186, telefoon 458151 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4