AJAX BAYERN MÜNCHEN TEGEN 1 Een eerlijke kans lijkt Ajax niet gegund. Blijft de geïmproviseerde formatie van Leo Beenhakker en Bobby Haarms met weliswaar niet oogstrelend maar wel effectief voetbal in zijn Europa Cup-confrontatie met Bayern München lange tijd overeind (2-1 was zelfs een gunstige uitgangspositie voor de return), vliegen er in de slotfase nog drie schoten om de oren van Piet Schrijvers. Een schier onmoge lijke opgave voor de Ajacieden, om die 1-5 achterstand vanavond weg te wer ken. Alsof dat al niet erg genoeg is, moet Beenhakker het nu ook nog zonder Keje Molenaar stellen. Terwijl eigenlijk al zo lang geen speler meer gemist kon wor den. Overmacht, waar tegen maar heel weinig bestand is. De Ajacieden kunnen in deze weken misschien beter een bus verdunner ko pen in de verfwinkel en de vier hoeken van de rode middenbaan op hun shirt wegpoetsen. Waardoor een alternatief 'rode-kruis-shirt' ontstaat, dat op dit moment beter op zijn plaats lijkt, dan het enige, echte onvervalste Ajax-tricot. Op deze manier kunnen de clubkleuren ook niet optimaal verdedigd worden. Zeker op het internationale voetbalpodium niet. Nationaal kan de schade in een lang lopende competitie nog beperkt gehou den worden. Maar in een Europa Cup toernooi kunnen gebreken van dit for maat niet verborgen blijven, ledereen Karl-HeinzRummenigge mag dan weten dat Ajax geteisterd wordt door een blessuregolf, als in heel Europa op het beeldscherm uitslagen als 1-5, en wie weet wat er vanavond uit de bus rolt, verschijnen, gaat het al gauw van: 'Dat Ajax is ook niks meer.' Gaat u maar bij uzelf na, als in Studio Sport de uitslagen van de Europa Cup getoond worden, maakt u ook opmerkingen over sommige clubs, terwijl van de feitelijke toedracht alle gegevens achterwege blijven. Het zou jammer zijn wanneer Ajax' naam buiten Nederland te grabbel wordt Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio 'THE SMOKINGS' voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 3