LOTERIJ Beste sportvriend, Wij, de supportersclub, hopen dat U voor de wedstrijd nog even gelegenheid neemt om dit artikeltje te lezen, wij doen namelijk een beroep op U. Tijdens de rust van de wedstrijd wordt er namelijk een bliksemaktie gevoerd. U weet nog wel dat een halfjaartje geleden het bestuur opening van zaken heeft gedaan en dat met veel kunst en vliegwerk en diverse afspraken de continuïteit van het betaalde voetbal voor Zwolle bewaard is gebleven. Willen wij dit ook voor de toekomst veilig stellen dan zal er echter heel wat moeten gebeuren. De oudspelers zijn een aktie gestart waar wij als supportersclub gaarne onze bijdrage aan willen leveren. U heeft het reeds in de pers kunnen lezen. Straks zal Ab Hofstede beter bekend als boer Voorthuzen via de microfoon U oproepen om met gulle hand Uw portemonnaie om te keren in de emmers die U worden voorgehouden. Mensen van de raiffeisenbank staan klaar om dit geld te tellen en het is de bedoeling het resultaat aan het eind van de wedstrijd nog bekend te maken. Gezien de grote opkomst die wij mogen verwachten moet een resultaat van vijf en twintig duizend gulden toch mogelijk zijn. Wij rekenen op Uw bijdrage - PEC-Zwolle rekent opU. De prijzen van de loterij die is verbonden aan het programmablad tijdens het seizoen 1980-1981 gelden bij iedere thuiswedstrijd en bestaan uit: le prijs: Een kostuum, beschikbaar gesteld door GAZAN confectie, Kleine Al winkelcentrum Zwolle 2e prijs: Een Quartz horloge, beschikbaar gesteld door Klaas Oosterhof Diezerpromenade Zwolle 3e prijs: Een diner-cart, beschikbaar gesteld door Chinees-Indisch restaurant Shanghai, Eiland 42 Zwolle. Let op: De winnende lotnummers worden bekend gemaakt tijdens de rust van de wedstrijd door de speaker in het sportpark, na afloop van de wedstrijd worden deze opgeplakt aan de buitenzijde van de supporterskamer in de cantine, waar de winnaars zich kunnen melden. Prijzen die een half uur na de wedstrijd niet zijn afgehaald vervallen aan de vereniging. Ja, ik wil ook lid worden van die dynamische club en geef mij hierbij op: Naam: Adres Woonplaats Geb. datum Postcode Ik betaal vooruit 25,op Uw bankrekening, amrobank no. 45 92 69 844 U kunt de lidmaatschapskaart aanbieden ter incasso. Handtekening Opzenden aan supportersclub PEC/Zwollepostbus 3458000 AH Zwol le, of afgeven aan één van de bestuursleden van de supportersclub. Bestuur supp. club PEC-Zwolle Arthur G. v. Lingen (voorzitter) Wethouder van Sportzaken Gem. Zwolle. A. F. M. ter Bekke. 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 7