Clubhuis Ajax Voorland CAREL EN TOM KAMLAG Telefoon 935133 Terugblik AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie ƒ1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1belegde broodjes 1.50 Uw gastheren Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. Het basis-elftal van Dinamo Tirana bestaat uit de volgende spelers: Luarasi; Dauti, Cocoli, Cipi, Targaj; Marko, Bregu, Bajaziti; Parnaska, Zeri en Balgjini. Verder komen we in de selectie de namen tegen van Gega, Cobani, Rama, Sejdini, Ibersjini en Mergjishi. Het eerste treffen tussen Ajax en Di namo Tirana, twee weken geleden in Albanië, werd met een 2-0 overwin ning voor de Nederlandse kampioen afgesloten. Beide doelpunten wer den gemaakt door Frank Arnesen. De Deense aanvoerder van Ajax scoorde in de 69ste minuut via een hard schot en in de 89ste minuut met een on houdbare kopbal na een fraaie voor bereidende actie van Henning Jen sen en Dick Schoenaker. Ajax liep in Tirana twee gele kaarten op. Schoenaker en Zwamborn incas seerden zo n 'prent'. Beide Ajacieden maakten een te forse overtreding te gen de behendige Dinamo-spits Geri. De Griekse scheidsrechter Zlatanos had het overigens niet erg moeilijk in het uitverkochte (30.000 toeschou wers) Quemal Stafa-Stadion, dat ver noemd is naar een Albanese vrij heidsstrijder. Het publiek betaalde gemiddeld, omgerekend in Nederlandse valu ta, ongeveer één gulden voor een plaatsbewijs. Ajax speelde in de volgende opstelling: op doel Piet Schrijvers; achter: Keje Molenaar, Steen Ziegler, Kees Zwamborn en Peter Boeve; midden: Jensen, Arne sen, Schoenaker en Lerby; voor: Wim Kieft (die in de 76ste minuut vervangen werd door Martin Wiggemansen) en Martin van Geel. Disposables H IV j\ Gebr. van Hoogstraten bv Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 7