AJAX DINAMO TIRANA TEGEN Als Ajax vanavond in de Europa Cup-return tegen Dinamo Tirana uit Albanië net zo productief is als afgelopen zondag in de wedstrijd met FC Groningen heeft de Amsterdamse aanhang niets te klagen. De 'generale' van de rood-witte brigade was voortreffelijk. De 5-1 overwinning op de eredivisie-debutant uit het noorden van het land kwam tot stand in een boeiend duel van twee elftallen die duidelijk de intentie hadden aan te vallen. Wim Kieft viel opnieuw op in zijn nog jonge carrière. De 17-jarige Ajacied scoorde maar liefst drie doelpunten. He laas moest Kieft later in de wedstrijd ge blesseerd het veld verlaten. Eerder dit seizoen maakte Kieft goals in de uitwed strijd tegen Go Ahead Eagles (twee maal) en in het treffen met Roda JC. Zijn totaalproductie na zeven rondes in de eredivisiecompetitie is derhalve zes doelpunten. De overige twee Ajax-doel- punten tegen FC Groningen werden ook aangetekend door talentvolle jongeren: Martin van Geel (19) en de evenoude Weggelaar. Een belangrijk deel van de show werd overigens gestolen door Ajax-aanvoer- der Frank Arnesen, die met briljante ac ties zijn klasse herhaaldelijk demon streerde. Opmerkelijk omdat Arnesen, evenals zijn teamgenoten Ziegler, Lerby en Jensen, zondag pas in Nederland te rugkeerden na een vermoeiende trip met de Deense selectie. Echte klasse Sören Lerby verloochent zich echter nooit. Vanavond dus Ajax-Dinamo Tirana. Als we de tel niet zijn kwijtgeraakt betekent de wedstrijd in De Meer de 99e ontmoeting van Ajax in de Europese bekertoer nooien. De Amsterdammers, die in het verleden drie EuropaCups naar Nederland haalden, zijn het aan hun stand verplicht om het dit seizoen opnieuw ver te brengen in het toernooi voor landskampioenen. Twee weken terug triomfeerde Ajax in Albanië met 2-0 over Dinamo, dat aanmer- Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio THE SMOKINGS'voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 3