iHP ROCHAS JL 1 monsieur aftershave Leer paardrijden 'De Hengstenbar' in De Ninteman manege Ajax in de pers in NRC Handelsblad constateerde Hid- de van der Ploeg: 'Het sporadische optreden van de voetbalclubs uit Al banië in de Europese bekertoer nooien heeft slechts zelden overwin ningen van buitenlandse ploegen in Albanië opgeleverd. Vorig jaar ver loor Celtic bijvoorbeeld nog met 1-0 van Partizan Tirana. Daarna werden in Schotland de zaken met 4-1 recht getrokken en ook dat is een kenmerk van het optreden van de Albanezen; in uitwedstrijden komt men zelden tot aansprekende resultaten. Ajax mag zich dan ook als geplaatst voor de tweede ronde beschouwen.' ROCHAS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam Bezoek dan tevens t Uw pikeuse: (Natuurlijk ook voor merries) Prettig Els Schotman Buikslotermeerdijk 6 relaxen Uw gastheer: t.o. Sportpark Elzenhagen Ad Schotman Telefoon 362692 Uit verschillende dagbladen plukten wij enige teksten met betrekking tot Ajax' optreden in Albanië van twee weken terug. Dick van Gangelen schreef in Het Pa rool: 'Ajax is daar nog steeds in staat om bijna 10.000 toeschouwers over de hekken te laten klauteren om al leen maar naar de training te kijken. En roept bij de gemiddelde Albanees namen op als 'Kiest' (bedoeld wordt Kist, maar het gaat om Kieft), Taha- mata en Willy van de Kerkhof. Maar als die sterren er nu net niet bij blijken te zijn, is er nog geen man overboord. De Albanezen kijken de gemiddelde buitenlander op straat al met bijna open mond na, laat staan als die vreemdeling ook nog bij Ajax voet balt. Dus fietsen en hollen (particulier autobezit is in de Volksrepubliek der Skipetaren onbekend) honderden in woners van Tirana twee dagen lang achter de spelersbus van de Neder landse kampioen aan, voortdurend bedelend om speldjes, foto's en sti ckers. En als die dan, zoals gister avond na de moeiteloze triomf op Di- namo (0-2) uit de raampjes gegooid worden, dan stort de massa zich zo fanatiek op dat 'reclamemateriaal' dat de meesten zich slechts met een paar snippers tevreden moeten stel len.' Ben de Graaf in De Volkskrant-rubriek «Uit de tweede lijn»: 'Het is bijna ver tederend om na zo'n partijtje op Al banese zandgrond Ajax-trainer Beenhakker te horen verkondigen dat de return nog best de moeite van het bekijken waard zal zijn. Waarom zal het publiek wegblijven, we gaan Rookartikelen, Tijd schriften, Pockets, Frisdranken en Wijnen VAN BAAREN Dijkgraafplein 32 Amsterdam-Osdorp Telefoon 199163 Lotto- Toto-adres voor: Blauw-wit enZSGO mollMCIM WK'II AS 12

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 14