Clubhuis Ajax Voorland CAREL EN TOM KAM LAG Telefoon 935133 School Johan Cruijff 5 AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 12.00 uur Lage prijzen o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,35, frisdranken 1,—, belegde broodjes 1,50 Uw gastheren wensen over maar hoe kan het ook anders in de vuur van het spel? De linker- en rechterspitsen lopen letterlijk bij de regelmaat der klok je neus voorbij en hoe boeiend is het niet bij leuke duels de expressies op de gezichten van de spelers te aanschouwen? Alleen al daarom was de wedstrijd tegen de Rotterdammers het aanzien zeker waard. Het kontakt met het gebeuren op het veld is zeer nauw en dat gemis kent vele andere stadions waar men óf erg hoog of erg ver of allebei van het veld af zit waarbij (in het Olympisch Stadion bijvoorbeeld) de spelers vanuit een hoge plaats nauwelijks zijn te herkennen. In het algemeen geven stadions meteen sintelbaan rond het veld weinig charme aan een wedstrijd. Het speelt zich allemaal tever af. Eigenlijk zou ieder voetbalstadion bespaard moeten zijn van een sintelbaan om het publiek toch maar zo dicht mogelijk bij het gebeuren op het veld te brengen. Het Ajax-Stadion is daarvan een goed voorbeeld. Maar natuurlijk andere ook. Ajax speelt ook vaak anders bij uitwedstrijden. En ook regelmatig beter dan in eigen stadion. Minder krampachtig, brutaler, verlost van de misschien toch wat aanwezige druk voor eigen publiek persé te moéten presteren. De eerste wedstrijd van deze competitie tegen Go Ahead Eagles was een goed voorbeeld hoe Ajax met veel blessures toch goed kan presteren met een schitterende Frank Arnesen. Natuurlijk, in het Ajax-Stadion is het vaak erg leuk maar 'uit' is het regelmatig ook erg gezellig Tijn Middendorp De Rotterdamse clubs Feyenoord, Excelsior en Sparta slaan de handen op ver schillende fronten ineen. Het trio uit de Maasstad onderzoekt onder meer de mogelijkheid om een voetbalschool op te richten. Ook wordt bekeken op welke manier het publiek weer massaal naar de stadions gelokt kan worden. Johan Cruijff in het Parool tegen verslaggever Cees van Nieuwenhuizen: 'In mijn ogen had van het Nederlands elftal in Dublin Simon Tahamata de rol moeten krijgen van zeg maar de leider. Die kleine heeft inzicht en overzicht. En anders Frans Thijssen misschien. Ik zou ze best graag eens willen vertellen wat er in mijn ogen allemaal fout is gegaan. En hoe het volgens mij verder zou moeten. Het is geen kwestie van ontbrekend talent. Het gaat er alleen maar om, hoe je dat talent naar een hoger niveau leidt.' Disposables Gebr. van Hoogstraten bv Hotelpapierwaren Verpakkingen Klokkenbergweg 50 Papier en plastic disposables 1101 AP Amsterdam z o. Telefoon 020-966838 Telex 15229 Hopa Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 7