AJAX WAGENINGEN TEGEN Voetbal kan soms een zeer verrassend spelletje zijn. Een mooi voorbeeld was Ajax-Roda JC van afgelopen woensdag. De landskampioen leek in de eerste helft al geveld door een 0-2 achterstand. Maar na rust slaagden de Amsterdammers er in om de score te egaliseren en Beenhakkers formatie finishte zelfs met een royale overwinning van 4-2. Acht doelpunten in twee competitiewedstrijden. Geen team in het betaalde voetbal deed het Ajax na. Opmerkelijk is echter ook dat de rood-witte brigade maar liefst vier doelpunten moest incasseren. Dat is uiteraard minder mooi en geeft duidelijk aan dat Ajax in verdedigend opzicht zijn draai nog niet heeft gevonden na het vertrek van aanvoerder, rustbrenger, routinier en leider Ruud Krol. Ajax moet nog groeien en heeft de pech dat voorlopig niet beschikt kan worden over onder anderen Tscheu la Ling en Wim Meutstege, die beiden afgelopen week geopereerd werden. Ook de aan getrokken spits Piet Hamberg is nog niet speelklaar en zo kunnen we nog wel en kele namen noemen. Zolang het echter geen punten kost, zal de Ajax-aanhang zich ongetwijfeld tevreden tonen met het spel van hun gehavende, favoriete formatie. PSV heeft zijn eerste tik in de competitie te pakken. De Eindhovenaren, die door veel insiders beschouwt worden als de Martin Wiggemansen nieuwe kampioenen, struikelden bij AZ '67. Jan Peters speelde een uitblinkersrol in Alkmaar, waar uiteindelijk de score 2-0 op het bord verscheen. Een gevoelige klap voorde Brabanders, die afgelopen zaterdag zo góed van start waren gegaan met een 3-0 zege op FC Den Haag. Opvallend is het dat PSV nog nooit in Alkmaar van AZ '67 heeft gewonnen. Een angstcomplex misschien van de club die nog (te) vaak als provinciaal wordt af geschilderd. Wageningen, vandaag de tegenstander van Ajax in De Meer, debuteert niet slecht Ceintuurbaan 105, tel. 020-724063 Elke vrijdag zaterdag en zondag zorgt het trio THE SMOKINGS voor 'ouderwetse' muziek en gezelligheid bij uw borrel of diner-dansant! Kom bij ons uw feestje vieren! Bruiloften, recepties en partijen verzorgen wij in onze gezellige zalen met bar eventueel geheel verzorgd èn speciale populaire prijzen geen zaalhuur Reservering gaarne gewenst 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 3