Beuker- bv uitdeuken en spuiten De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel. 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax JEUGD EN TOEKOMST Het worden voor Ajax slopende weken. Het programma in de maand april liegt er niet om. Op alle fronten moet weer gestreden worden. De competitie komt in een beslissend stadium. De strijd om de KNVB-beker is gevorderd tot de halve finales waarbij PSY en Ajax enerzijds en Feyenoord en Sparta anderzijds gaan uitmaken wie op 24 of 25 mei de finale speelt met als inzet recht van deelname in Europa Cup 2. En dan is er natuurlijk de Europa Cup 1 waar Ajax het straks moet opnemen tegen de Engelse kampioen Nottingham Forest. Samen met Hamburger SV en Real Madrid wordt gestreden voor de zo fel begeerde finale plaatsen op woensdag 28 mei in Madrid. De vraag blijft actueel hoever het huidige Ajax in staat is prestaties op hoog niveau te leveren binnen zeer korte tijd. De grote hoeveelheid wedstrijden in maart wordt in april gecontinueerd met even zoveel wedstrijden en daahbij ,nog grotere belangen want niets is erger dan in het zicht van de haven te stranden. Uitgeschakeld worden in een halve finale is uiterst onplezierig omdat het gevóél dan opstijgt dat alle gedane niet onaan zienlijke inspanningen eigenlijk voor niets zijn geweest. Een dergelijke afknapper kan nog iwel eens z'n uitwefking hebben op het nog komende gebeuren. De jonge ploeg van Ajax moet tegenslagen maar zien te verwerken. De internatio nale routine in de ploeg ligt (nog) niet voor het opscheppen. De meesten hebben op dat punt nog veel te leren. Schrijvers, Krol en Jensen zijn gunstige uit zonderingen. Het is de opbouw waar het elftal nog in verkeert en terecht wordt gesteld dat het elftal al erg ver in het internationale gebeuren is gekomen. Belangrijk is dat op Europees niveau voor continuïteit wordt gezorgd zodat het Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 8