1 Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten 1 BiJ: ra -t ra De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel. 861010 recht geeft op Europa Cup-voetbal terwijl het in de onderste regionen niet minder spannend is. Kortom: iedere club vecht om de broodnodige punten. Nu kan het nog, straks hoeft het misschien niet meer. Ajax heeft dankzij uitstekende prestaties de weelde opgebouwd enige tegenslag te kunnen incasseren zonder onmiddellijk in paniek te geraken. Het verlies bij Roda JC leek bijna voorspel baar na de eerder gespeelde zware wedstrijden tegen Feyenoord, Straatsburg en Roda JC, zelfs twee keer. Triester vond ik de rode kaart voor Dick Schoenaker, één van de meest faire spelers in het betaalde voetbal, die in iedere wedstrijd enorm wordt getackeld en regelmatig gehavend de eindstreep haalt. Zijn loop vermogen noopt tegenstanders vaak tot wanhopige daden waarbij de leiding niet altijd even correct optreedt. Nu constateerde de fluitist een ongecontroleerde beweging van de Ajax-middenvelder waarvoor hij meende de zwaarste straf te moeten geven die tijdens een wedstrijd maar denkbaar is. Na het warrige gefluit bij FC Utrecht tégen Ajax, het bikkelen van Feyenoord tégen Ajax (zonder ingrijpen van de leiding), nu het rood voor een Ajax-speler voor iets wat nu niet bepaald het ergste is wat zich tijdens voetbalwedstrijden afspeelt. Scheidsrechters denken daar bij Ajax-wedstrijden blijkbaar anders over. Met de zware wed strijden die het elftal al heeft gespeeld en nog gespeeld zullen moeten worden zit het Ajax zeker niet mee. Op dit moment (maandagavond) staat ieder geval vast dat de halve finales voor de KNVB-beker zijn bereikt. Het lot wees PSV aan waarbij Ajax eerst naar Eindhoven reist voor de eerste ontmoeting op 16 april. Hét weekeinde daarvoor hebben de heren elkaar reeds ontmoet voor de competitie zodat beide clubs elkaar in korte tijd drie keer zullen zien. Bij het bereiken van de halve finales voor de Europa Cup wordt de maand april Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax im IcJ H Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 fa ra ra kunt u uw wagen laten ra Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein ra en ook daarbuiten! ra ra Leden en donateurs 10% korting 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 8