Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten PETIT-RESTAURANT Bij: Amstelveenseweg 143, Amsterdam, Telefoon 020 - 724091 Eigenaar J. H. de Sterke geen schande. Alleen is ons ad vies: wees voorzichtig met de jubel. Zowel spelers als sup porters. Ajax is op drie fron ten sterk in de race, maar er kan pas gejuicht worden als er ook echt een triomf binnen de poorten van De Meer is ge haald. Valt er voor Ajax nog het een en ander te leren, dat geldt zeker ook voor Feyenoord. De Rotterdammers, vanmiddag te gast in het Olympisch Stadion, hebben in het UEFA-Cup- toernooi al leergeld moeten be- talen in de vorm van de uit- Joop Hiele schakeling door de Westduitse club Eintracht Frankfurt. En afgelopen weekeinde kreeg Feyenoord zelfs in de eigen Kuip een lesje van Excelsior, de club die regelmatig wordt omschreven als het kleine broertje van Feyenoord! Excelsior won met 4-0. Wie dat vooraf voorspeld zou hebben, was voor krankzinnig uitgemaakt. Feyenoord zal vanmiddag derhalve niet van start gaan met welk superieur gevoel ook. Na de blamage tegen Excelsior dient het liefst tegen de aartsrivaal iets rechtgebreid worden, dat spreekt welhaast vanzelf. Al staat er dan straks geen koppositie op het spel, de strijd zal er waarschijnlijk niet minder fel om zijn. Als de beide teams het peil van de eerste helft van Ajax - AZ van enkele weken geleden ook maar enigszins kunnen be naderen, valt er voor de toeschouwers in elk geval veel te genieten. Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt: een ongeoorloofde „sliding" (3 ra ra ra ra lel ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4