Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten maar dat was in een periode dat de club uit Kerkrade niet lekker draaide. Daar is verandering in gekomen, zoals u heeft kunnen opmerken. Afgelopen zondag werd Roda JC zelfs pas voor de eerste keer in 1980 met een nederlaag opgezadeld. FC Den Haag won in het Zuiderpark met 2-0. Roda JC had zijn dag niet. Dick Nanninga, de boomlange en zeer gevaarlijke spits, kampte met pijn in zijn lies. Pierre Vermeulen, de volgend seizoen voor Feyenoord uitkomende vleugelaanvaller, was geschorst en zo zijn er ongetwijfeld meer redenen aan te voeren waarom Roda JC tegen FC Den Haag een slechte partij afleverde. Eerder dit jaar vergaarden de Limburgers een reeks prestaties om even bij stil te staan. Tegen Twente hoekte de ploeg van trainer Bert Jacobs een 1 - 1 gelijkspel en daarna werd achtereenvolgens knap afgerekend met PEC Zwolle (2 - 1), NEC (2-0), PSV (1-0) en MVV (4-0). Aan die rij successen maakte FC Den Haag dus een eind en het is vanavond de taak van Ajax om Roda JC opnieuw met een nederlaag te confronteren. Geen licht karwei voor de jongens van het trainersduo Leo Beenhakker-Bóbby Haarms. Ajax is in zo'n situatie verzeild geraakt, dat het eigenlijk niet meer kan verslappen. Iedere tegenstander is er tuk op om juist de Amsterdamse brigade een lesje te geven. Hoge bomen vangen veel wind. Ajax is op dit moment de te kloppen club. Dat bleek zeker ook afgelopen zondag in de belangrijke competitie wedstrijd tegen AZ '67 in het Olympisch Stadion. Via een gelijkspel van 2-2 slaagde Ajax er in om zijn voorsprong van vijf punten op de naaste concurrent uit Alkmaar in tact te houden. Daardoor lijkt het welhaast zeker dat de nationale titel opnieuw terecht komt bij Ruud Krol en de zijnen. Zelfs de meest pessimistische Ajax-supporter zal het daarmee eens zijn. Terecht, zoals de zaken nu liggen. Er wordt regelmatig door Ajax klassevoetbal gedemonstreerd en bovendien zijn de prestaties van de Amsterdammers zeer regelmatig. Ajax scoorde in de competitie al zestig keer, dat is twaalf doelpunten meer dan AZ '67 produceerde. Conclusie, kortom, het gaat fantastisch met Ajax in de nationale voetbalcompetitie. Moeilijker zal het worden in het toernooi om de Europa Cup voor lands kampioenen, evenals in het gevecht om de KNVB-beker. Roda JC is geen tegenstander om met fluwelen handschoenen aan te pakken. De Limburgers azen vanavond ongetwijfeld op een revanche voor de matige prestatie van Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting ra T 1 is het een ra ra ra ra kleine aanrijding ra ra ra ra ra ra ra noemtra ra ra ra ra ra „sliding" ra ra ra grote of Wat men ongeoorloofde 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4