Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten 'W SSii Bij: waar de concurrentie om beurten kostbare steken laat vallen. Eén misslag mag, is nog te corrigeren. Maar meer missers betekent om problemen vragen. Problemen waarmee de belagers van Ajax op dit moment dan kampen. De rood-witte brigade zelf kent andere problemen. Want simpel stellen, dat die landstitel aan het einde van de race automatisch op Ajax wacht, is natuurlijk overtrokken. Elke week opnieuw (en tegenwoordig ook mid weeks al) wordt van de Ajacieden een honderd procent instelling gevraagd. Oké zegt u, daarvoor worden de heren dan toch ook prima betaald? Toege geven, is allemaal waar, maar dat houdt niet in, dat het dan ook maar van zelf gaat. Het moet maar lukken, moet maar kunnen. En juist de leider - in elke tak van sport - krijgt het het zwaarst te verduren. Een tegen stander die tegen de bovenste, de beste aantreedt, hoeft door niemand te wor den opgepept. Dat gaat dan als van zelf, met alle gevolgen van dien. Zoals vanmiddag bijvoorbeeld AZ '67. Uiteraard niet de eerste de beste. De Alkmaarders staan niet zomaar op die tweede plaats. AI jaren strijdt het door het zakenleven gestuwde team voor erkenning. Internationale erkenning, dat is wat AZ fel begeert. De ploeg is daar heel dicht bij. Dichter dan ooit. Dus zullen zij tegen Ajax voluit gaan, daarom alleen al. Maar zeker ook vanwege de eerder aangehaalde details. Het streektreffen, de ere divisietopper. Hoewel het AZ '67 in overwinningen voor de boeg gaat, biedt het spel de Alkmaarders enige zorgen. De combinaties verlopen stroef, het rendement is precies toereikend, maai er zit voor het publiek weinig extra's in. In de Alkmaarder Hout is het dit seizoen een veel gehoorde klacht, dat men spektakel wil zien. Misschien dat een tegenstander als Ajax net dat pepmiddel is om eens te vlammen. En waarom ook niet? Een ouderwetse voetbal- kraker in het Olympisch Stadion is altijd een reden voor het publiek om daar in groten getale van te genieten. Moge de toeschouwers aan hun trekken komen Kees Kist Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4