AJAX AZ '67 Waterman Sport 1 Sumatrastraat 37, telefoon 350259 Winkel Edenhal, telefoon 949884 Wij hebben alles voor uw sport! TEGEN Kantoormachines Planning-Archivering Kantoormachines IB fa fa Deze zondagmiddag kan voor Ajax de belangrijkste worden uit de eredivisie-competitie van dit seizoen. Ajax tegen AZ '67, een speciale wedstrijd, in het Olympisch Stadion, een speciale omgeving. Dus er is wat bijzonders aan de hand. En wat dan wel? Natuurlijk is daar het derby-karakter dat de wedstrijd ex tra opluistert, natuurlijk zijn daar de gebrui kelijke sentimenten tussen de nummers één en twee van dit moment. Maar waar het toch om draait, is het gegeven, dat Ajax bij winst vandaag, zich al min of meer kampioen van Nederland mag wanen. Toegegeven, een misschien wat voorbarige conclusie. We vertoeven per slot van reke ning pas in de maand februari en er moe ten nog elf competitieduels worden afge werkt. Maar een blik op de ranglijst schept toch wel veel duidelijkheid. Zoveel, dat Ajax de lauwerkrans al van verse takken groen kan voorzien. Tenminste, uitgaande van het feit, dat de Amsterdammers vanmiddag win nen. Dan immers bedraagt het verschil met de achtervolgers AZ zeven, Feyenoord negen, Roda JC elf en FC Utrecht twaalf punten. Een ongekende luxe natuurlijk. PSV en FC Twente komen in het concurrentie-rijtje al niet meer voor. Een competitiestand te- Frank Arnesen vens, die een wonderbaarlijke omwenteling met het verleden weergeeft: AZ tweede, Roda en Utrecht op de „gebruikelijke" posities van Twente en PSV. Een situatie waaraan Ajax weinig heeft kunnen doen. In die zin, wel te verstaan, dat de Amsterdammers aan de lopende band overwinningen produceren, Weteringschans 136-140 - Middenweg 89-99 - AMSTERDAM 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 3